Рубрика: Культура

30 липня

Фестиваль оркестрів і хорів об’єднав Кошице та Ужгород

foto

Великим концертом міжнародного оркестру та зведеного хору завершився у Кошицькому костьолі Другий міжнародний фестиваль молодіжних оркестрів та хорів "Шенгенський меридіан-2010", частина програми якого відбулася і в українському Ужгороді.

Протягом восьми днів центральне місце фестивалю - місто Кошице - прийняло понад 200 молодих музикантів з Іспанії, Словаччини, України, Росії та Японії, яких поєднала спільна пристрасть - класична музика. Своє мистецтво молоді митці представили більш як 5 тисячам глядачів під час 19 концертів у дев'яти словацьких населених пунктах та в українському місті Ужгород, що на Шенгенському кордоні.

Музичні твори словацьких та українських композиторів на концертах у Кошице та в Ужгороді прозвучали у виконанні Струнного оркестру "Музика Ювеналіс", кафедрального хору Св. Цецилії при будинку св. Альжбети в Кошице та ужгородського Академічного камерного хору "Кантус". Своє музичне мистецтво представили також хор хлопчиків "Ладья" з російського міста Тольятті, іспанський оркестр La Orquesta Joven de Jerez та японський хор.

Головними організаторами фестивалю були кошицький молодіжний оркестр "Музика Іювеналіс" та федерація "Eurorchestries". Фінансову підтримку в організації концертів у містах Кошіце та Ужгород надала програма "Норвезький фінансовий механізм".

 


30 липня 2010, 12:56
УКРІНФОРМСхожі новини


Мукачівці серед вокалістів-переможців фесту «ЯСКРАВА КРАЇНА»

В Ужгороді відбувся публічний захист магістерських робіт у Закарпатській академії мистецтв

Мукачівські колективи з успіхом виступили на Всеукраїнському чемпіонаті з хореографічного мистецтва “ART-DANCE 2018”

В Мукачеві пройде «Різдвяна зіронька»

Дні угорської культури пройдуть на Закарпатті

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину