Рубрика: Надзвичайне

12 квітня

Олександр Вілкул: До кінця року 133 сім’ї з Солотвина будуть переселені у новий житловий комплекс (ФОТО)

foto

Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул разом з головою Закарпатської облдержадміністрації Олександром Ледидою у п’ятницю, 12 квітня, з висоти оглянув зсувні процеси на території Солотвинського солерудника та перевірив стан робіт у житловому комплексі в Тереблі.

– Ми сьогодні провели робочу нараду по відселенню 133 сімей з Солотвина, де 3 роки тому обвалилася соляна шахта. Можу сказати, що цьогоріч будинки як багатоквартирні, так приватні, будуть добудовані і сім’ї будуть відселені. Комплекс, який побудований, я оцінюю як зроблений на високому рівні. Звичайно, необхідно ще здійснити внутрішні роботи, зайнятися благоустроєм, необхідно для цього ще виділяти кошти. Та, як я уже сказав, цього року 133 сім’ї будуть відселені у новозбудований комплекс. До речі, там є не тільки багатоквартирні будинки, приватні будинки, а й прекрасна школа на 330 місць та чудовий дитячий садочок 160 місць. Тобто, повний комплекс, - прокоментував побачене представникам ЗМІ  Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул.

Голова Закарпатської обласної адміністрації Олександр Ледида розповів також про можливість будівництва алергологічної лікарні  в області:

- За дорученням Президента було виділено 5 мільйонів на попередній проект та геологорозвідку для будівництва майбутньої алергологічної лікарні. Роботи продовжуються, я думаю, що до кінця року будемо мати уже проектно-кошторисну документацією.

Прес-центр ОДА

 

 


12 квітня 2013, 15:52
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Тернопіль залишився без телебачення

Закарпатець на "мерсі" спричинив аварію на Рівненщині

Ужгородка, що покінчила життя самогубством, тривалий час лікувалася від психічних розладів

Поради для населення: як діяти у випадку хімічної небезпеки

У пожежі неподалік Мукачева загинуло сто свиней


Прокоментуй новину
     Код