Рубрика: Політика

27 жовтня

В Мукачеві відмінили осінні канікули в школах. Через вибори ?

foto

Мукачево – єдине місто в Україні, де цьогоріч не буде осінніх канікул. Таким чином, майже 9000 мукачівських школярів навчатимуться в той час, коли інші відпочиватимуть.

Нагадаємо, що в усій країні з 25 жовтня розпочалися шкільні канікули. Спершу планувалося, що вони завершаться 1 листопада. Втім, Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник підписав наказ про те, що у зв'язку з проведенням у найближчу неділю виборів до місцевих органів влади, в школах, де працюватимуть виборчі комісії навчання розпочнеться не в понеділок, а у вівторок (2 листопада). Втім, у Мукачеві осінні канікули не продовжили. Бо їх, виявляється… взагалі не було! Втім, все ж мукачівські школярі відпочити зможуть, але дещо пізніше.

- Замість осінніх канікул, ми дамо можливість відпочити мукачівським школярам узимку. Таким чином, виходить, що ми просто перенесли ці канікули на пізніший термін, вони пройдуть з 10 по 16 січня, - розповіла заступник начальника управління освіти Мукачівської міськради Катерина Маховська. Таким чином, зимові канікули триватимуть довше.

Як повідомили Karpatnews в управлінні освіти Мукачівської міськради осінні канікули відмінили з метою раціонального використання бюджетних коштів, паливно-енергетичних ресурсів. Також в управлінні вважають раціональним перенесення канікул через погоду, мовляв, так діти менше мерзнутимуть взимку.

Водночас, не виключено, що канікули могли перенести ще й через виборчу кампанію. Адже, як відомо, кандидатами в депутати Мукачівської міськради йдуть семеро директорів мукачівських шкіл, а також начальник управління освіти Мукачівської міськради Терезія Тіба. Чи, бува, не заставляють вчителів агітувати людей за директора школи?

Настя ПОТАП


27 жовтня 2010, 17:01
KarpatNews.in.uaСхожі новини


Четверта хвиля мобілізації розпочнеться 20 січня

Путін знає, що йому загрожує "м'який" палацовий переворот

Сили АТО ліквідували п’ятьох диверсантів «ЛНР» під Щастям

Ужгородські депутати не бажають позбавляти повноважень своїх колег!

Сили АТО у Станиці Луганська та Щастя обстрілюються бойовиками


Прокоментуй новину
     Код