Рубрика: Відео

10 серпня

Кошицький музичний фонтан — один із найкрасивіших у світі (ВІДЕО)

foto

Кошице – мальовниче місто, розташоване в східній частині Словаччини. Перша згадка про нього датується 1320 роком. Головною визначною пам'яткою і домінантою міста є Домський собор святої Єлизавети, який підноситься над Кошице і розташовується на центральній площі міста. Це - найбільша церква Словаччини.

Будівництво цього готичного храму проходило під королівським наглядом у кілька етапів, починаючи з 1380 р. Він був добудований в 1508 році, його пятинефний інтер'єр має довжину 60 метрів і ширину 45 метрів. Вівтар 15 століття відноситься до найбільших в Європі. Крім того, ця церква розташовується далі за всіх на сході, в порівнянні з іншими готичними церквами Європи.

В Кошице також відмінно збереглися костел єзуїтів, лютеранська кірха, найстарший будинок міста - церква домініканців (13 ст.) і безліч інших культових споруд.

Сайт KarpatNews пропонує своїм відвідувачам на власні очі побачити ще одну родзинку другого за чисельністю населення міста Словаччини Кошице – музичний фонтан. Сподіваємося, що подібне диво колись прикрашатиме й Ужгород. 


10 серпня 2010, 13:38
KarpatNewsСхожі новини


Як зараз виглядає легендарний ужгородський ресторан «Скала» (ВІДЕО)

Поліція розкрила обидва резонансні напади на Товариство угорської культури в Ужгороді (відео)

ID-паспорти для учасників ЗНО виготовляють за полегшеною процедурою (відео)

Суцільна пастка для водіїв: найгірша дорога Закарпаття — у селі Хмільник (ВІДЕО)

В мережі розмістили унікальне відео Ужгорода (ВІДЕО)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину