Рубрика: Бізнес

29 липня

Олександр Ледида: "ТОВ "Закарпатполіметали" потрібен інвестор з досвідом роботи у цій галузі"

foto

Учора, 28 липня, під головуванням губернатора Закарпаття Олександра Ледиди в ОДА відбулася нарада щодо ситуації на Мужіївському золоторуднику.

 

Проблеми підприємства обговорювали заступники губернатора Іван Бушко, Володимир Гоблик, керівники правоохоронних органів, профільних управлінь, представники районної влади, громади села, кредитори та акціонери ТОВ «Закарпатполіметали». Сьогодні це одне з найпроблемніших підприємств області.

«Прибутковим підприємство може стати при створенні Державної комплексної Програми золотовидобування. Потрібен інвестор з досвідом роботи у цій галузі, який запровадить сучасні технології виробництва і при цьому візьме на себе відповідальні зобов’язання перед громадою Мужієва», – вважає Олександр Ледида.

Профільним управлінням за результатами наради запропоновано підготувати відповідні доручення з чіткими завданнями, термінами та виконавцями.

Діяльність ТОВ «Закарпатполіметали» була призупинена з грудня 2006 року. Станом на 1 липня 2010 року кредиторська заборгованість становить більше 29 млн грн, зокрема, з виплати зарплати – 4,9 млн грн, перед Пенсійним фондом України – 2,6 млн грн.
 


29 липня 2010, 15:06
Сергій РоманенкоСхожі новини


Новий бренд на проспекті Свободи 2

Голову правління Ощадбанку Андрія Пишного визнано Банкіром року

Нацбанк зміцнив курс гривні

З початку року в Закарпатті суттєво зріс товарообіг в торгівельних мережах

Офіційний курс гривні на 8 березня

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину