Рубрика: Культура

30 серпня

В Ужгороді презентували оновлений міжнародний фестиваль "Дружба без кордонів"

foto

Сьогодні в Ужгородському прес-клубі реформ за участі Кузьми Скрябіна відбулася презентація оновленого фестивалю «Дружба без кордонів», який відбудеться 25-26 вересня на Берегівщині.

«Наш фестиваль було започатковано у 1963 році, тобто без малого півстоліття тому як свято «дружби без кордонів», і ця філософія дружби абсолютно не втратила своєї актуальності й до сьогодні. Ми кажемо – майданчик фестивалю відкритий для кожного, хто має що показати з давніх традицій свого народу, краю, міста чи села, хто бажає донести все це, поділитись цим зі своїм ближнім. Саме для цього й твориться оновлений фестиваль «Дружба без кордонів» – BEREGFEST», – розповів голова оргкомітету фестивалю Володимир Гвоздьов.

За його словами, фестиваль свідомо не прив’язувався назву до гастрономічних, природних чи ремісничих «фішок» Закарпаття: «Концепція фестивалю – не у культивуванні однієї, нехай дуже екзотичної й смачної страви, напою чи культури, або ремесла. Його концепція – спільне збереження пам’яті про своє коріння, традиції, історію краю».

 «З любов’ю запрошуємо Вас на BEREG FEST», – виголосив Кузьма Скрябін угорською на початку свого виступу. Як пообіцяв артист усім присутнім, для BEREG FEST він підготує окрему концертну програму. «Я ще не знаю, як воно буде, буду ще над цим усім заморочуватися. Обіцяю, спеціально сяду і продумаю, як воно має виглядати. Тобто не хочеться, щоб це був середньостатистичний концерт Скрябіна: прийшли – лупанули 15 хітів, які знають всі. Хочеться додати щось нехарактерне і нетипове для групи, щоб виступ на BEREG FESTі запам’ятався усім». 


30 серпня 2010, 12:37
Дмитро Тужанський, Мукачево.нетСхожі новини


У Рахові почала діяти виставка "Воскресни, писанко!" (ФОТО)

У виставковій залі «Імпасто» в м. Виноградів відкрилася експозиція «Весна»

В Ужгороді готуються до 2-го Відкритого конкурсу піаністів ім.Д.Є.Задора

Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр покаже першу весняну прем’єру

У Закарпатському академічному обласному театрі ляльок покажуть виставу "Наталка Полтавка"

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину