Рубрика: Суспільство

04 березня

Світ забув про гуманітарну кризу в Україні - ООН

foto

Таку заяву зробила заступник генерального секретаря ООН з гуманітарних питань Урсула Мюллер на європейській конференції, присвяченій гуманітарній кризі на сході України

Ще чотири роки тому Україна не потребувала гуманітарної допомоги, а зараз тисячі людей стикаються з перешкодами в доступі до основних послуг, заявила заступник генерального секретаря ООН з гуманітарних питань. На цей час про українську гуманітарну кризу в світі забули. 

Таку заяву зробила заступник генерального секретаря ООН з гуманітарних питань Урсула Мюллер на європейській конференції, присвяченій гуманітарній кризі на сході України, повідомляє Голос Америки.

Вона вважає, що потрібно краще інформувати світову громадськість про щоденне насильство на Донбасі. Мюллер зазначила, що, за даними ООН, понад 2530 цивільних осіб загинули і 9 тисяч отримали поранення. Внаслідок військових дій були пошкоджені тисячі будинків, сотні лікарень, шкіл й об'єктів водопостачання та електропостачання.

"Незліченні угоди про припинення вогню не спрацювали, і саме ця політична неспроможність покласти край конфлікту продовжує змушувати 4,4 мільйона українців, які постраждали від конфлікту, переносити щоденні страждання і робить неможливими вибори", - сказала вона. За її словами, Східна Україна швидко стає "однією з найбільш замінованих територій у світі".

"Якщо ми не візьмемося за подолання цієї проблеми, вона впливатиме на темпи прогресу у відновленні та розвитку десятиліттями", - зазначила Мюллер.

Вона зауважила, що кожен місяць через 457-кілометрову "контактну лінію" проходить мільйон осіб. Тисячі з них кожен день стикаються із затримками і перешкодами в доступі до основних послуг: пенсій, соціальних виплат.

"Важко повірити, що лише чотири роки тому Україна не потребувала гуманітарної допомоги", - наголосила Мюллер.


04 березня 2018, 13:44
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Закарпатська поліція розшукала двох зниклих безвісти жінок

Відійшла у вічність закарпатська співачка, яка першою виконала на професійній сцені баладу «Пливе кача по Тисині»

В Сваляві вандали знищили нещодавно встановлене інформаційне табло

Рівень злочинності в Україні вищий, ніж в 90-х - УБОЗ

До уваги водіїв! Завтра на одній з вулиць Ужгорода буде обмежено автомобільний рух (СХЕМА)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину