Рубрика: Суспільство

02 березня

Сайт "Миротворець" порушує право на приватне життя і презумпцію невинуватості, – ООН

foto

Заступник голови Моніторингової місії Організації Об'єднаних Націй (ООН) з прав людини в Україні Бенджамін Моро

Заступник голови Моніторингової місії Організації Об'єднаних Націй (ООН) з прав людини в Україні Бенджамін Моро заявляє, що веб-сайт "Миротворець", на якому публікувалися особисті дані тисяч людей, в тому числі медіа-фахівців та активістів неурядових організацій, називаючи їх прихильниками бойовиків й "тероризму", порушує право на приватне життя і презумпцію невинуватості.

Про це він заявив в ході дискусії в Національній спілці журналістів України (НСЖУ) "Загрози свободі слова в Україні", передають Українські Новини.

"Ми зверталися із запитами щодо сайту "Миротворець". Ми направили запит про те, що деякі банки відмовляють у наданні кредитів особам, які вказані на цьому сайті. Ми вже спілкувалися з десятками журналістів, інформація про яких була опублікована на цьому сайті. Як ми вже підкреслювали, така ситуація є порушенням права на приватне життя та презумпції невинуватості. Там публікують фото, повні імена, а часто навіть адресу, за якою журналісти проживають", - сказав Бенджамін Моро.

Також у ході дискусії заступник голови Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні виступив зі словами підтримки діяльності НСЖУ, яка "спрямована на збереження свободи слова в Україні".


02 березня 2018, 16:48
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Мати студента з Польщі, який спалив тризуб у Тернополі, виправила його помилку

За минулу добу ужгородці викликали поліцію 77 разів

Автомобільний рух на трасі "Київ–Чоп" перекрили протестувальники

В Мукачеві проведуть цеременію переведення годинника найстаріших курантів міста

В одному із храмів Ужгорода знайшли унікальні історичні артефакти

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину