Рубрика: Суспільство

02 березня

"Нафтогаз" просить українців знизити температуру в будинках через нестачу газу

foto

Це дозволить знизити потребу в газі на 8-9%.

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" просить українців знизити температуру в приміщеннях на 1-2 градуси для економії споживання газу. Про це сказано в повідомленні прес-служби компанії, передають Українські Новини.

"Вчора за 15 хвилин до початку поставки газу "Газпром" повідомив нам, що "я передумала", а також знизив на 20% тиск у газопроводах на своїй стороні системи і звів до мінімуму продажі газу іншим клієнтам... Мета - здійснити мрію або про "Україна змерзнула", або про "Україна - ненадійний транзитер і відбирає газ". Це було б дуже доречно за два тижні до виборів самі знаєте кого... Давайте вчинимо погано і зіпсуємо людині свято. Нам треба протриматися всього 3-4 дні, поки не минуть холоди. У кого є казани, зменшіть температуру в приміщенні на 1 градус удень і на 2 градуси вночі", - сказано в повідомленні. 

Відповідно до повідомлення, це дасть змогу знизити потребу в газі на 8-9%.

"Ми працюємо з місцевою владою, щоб комунальні тепловики в найближчі дні робили так само для будинків із централізованим опаленням", - додали в компанії.

Зазначається, що підземні сховища газу працюють на максимальному режимі відбору, добувачі поставляють газ у системи в нормальному режимі, інші потреби "Нафтогаз" закриває імпортом газу з Європи.

"Ваша допомога у зменшенні потреби в газі буде дуже доречною. Сьогоднішній день - самий критичний", - резюмують у компанії. Як повідомляли Українські Новини, Україні не вистачає газу через холод і відмову "Газпрому" збільшити постачання.

1 березня заступник голови "Газпрому" Олександр Медвєдєв заявив, що російська компанія прийняла рішення не здійснювати поставки газу "Нафтогазу" з 1 березня і повернув одержану передоплату. "Газпром" тепер не може вимагати від "Нафтогазу" виконання пункту контракту "бери або плати" через відмову поставляти газ.


02 березня 2018, 12:59
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Закарпатська поліція розшукала двох зниклих безвісти жінок

Відійшла у вічність закарпатська співачка, яка першою виконала на професійній сцені баладу «Пливе кача по Тисині»

В Сваляві вандали знищили нещодавно встановлене інформаційне табло

Рівень злочинності в Україні вищий, ніж в 90-х - УБОЗ

До уваги водіїв! Завтра на одній з вулиць Ужгорода буде обмежено автомобільний рух (СХЕМА)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину