Рубрика: Суспільство

23 січня

США залишать Росію без продукції Microsoft

foto

Два офіційних російських дистриб’ютори корпорації Microsoft запровадили нові обмеження на продаж програмних продуктів корпорації для понад 200 фірм в Росії після чергового раунду санкцій США проти Москви

Два офіційних російських дистриб’ютори корпорації Microsoft запровадили нові обмеження на продаж програмних продуктів корпорації для понад 200 фірм в Росії після чергового раунду санкцій США проти Москви. Про це повідомляє агенція Reuters з посиланням на дистриб’юторів.

За даними агенції, один з дистриб’юторів Microsoft, російська компанія Merlion, зажадала від від внесених до санкційного списку покупців ліцензій Microsoft оплати в стислі терміни продукції і в деяких випадках – авансу.

Інший дистрибутор, компанія RRC, повідомила клієнтів, що до замовників зі списку санкцій США «вводяться серйозні обмеження» на розміщення і оплату замовлень, передає Reuters.

«Microsoft твердо прихильна дотриманню правових вимог і має строгий порядок дотримання правил по всьому світу, покликаний забезпечити їх дотримання нашими партнерами», – заявив агенції представник компанії Microsoft.

Обидва дистриб’ютори, як передає Reuters, вдалися до обмежень через нові правила, які випливають з ухваленого торік у серпні пакету санкцій США через анексію Росією Криму і російські кібератаки.

Ці санкції набрали чинності 28 листопада 2017 року, коли Мінфін США ввів, зокрема, в дію нові обмеження на залучення фінансування для російських банків і компаній енергетики, що знаходяться в секторальному списку, скоротивши термін надання боргу до 14 з 30 днів для банків і до 60 з 90 днів для енергокомпаній. 

Джерело: zik


23 січня 2018, 14:16
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У Берегові всі школи закрили на карантин

«Сезон» пожеж сухої рослинності розпочато. Рятувальники закликають не палити сухостій

В Ужгороді продовжили карантин

Мешканці Ужгорода серед перших зможуть оцінити якість 4G

У ЄС підтвердили закриття шести транскордонних програм з Україною

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину