Рубрика: Суспільство

11 січня

У Києві дітям без щеплень від кору заборонять відвідувати школи та дитсадки

foto

Як повідомив Микола Поворозник, торік у Києві зареєстровано близько 80 випадків захворювання на кір, а за 10 днів 2018 року - вже зафіксовано 61 випадок. Серед хворих - 49 дітей

У столиці дітей, які не мають щеплень від кору, не допускатимуть до навчання у школах та відвідування дитячих садків.

Про це 10 січня повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, посилаючись на рішення комісії техногенно-економічної безпеки та надзвичайних ситуацій в місті Києві, повідомляє УНІАН.

Як повідомив Микола Поворозник, торік у Києві зареєстровано близько 80 випадків захворювання на кір, а за 10 днів 2018 року - вже зафіксовано 61 випадок. Серед хворих - 49 дітей.

Спалахи хвороби зафіксовані у п’яти дошкільних та шкільних колективах. Відомо про випадок захворювання одного дорослого - співробітника цирку «Кобзов». «Практично всі діти, які захворіли, не були щеплені від кору», - підкреслив Поворозник.

За словами Миколи Поворозника, нині у столичних навчальних закладах карантин не оголошують, але запроваджують запобіжні та профілактичні заходи, аби не допустити епідемії кору.

«У першу чергу в дитячих колективах потрібно провести перевірку дітей на наявність у них щеплень від кору. І я зазначаю, що діти, у яких відсутні такі щеплення або відповідні довідки медичних закладів в частині того, що дитина перехворіла на кір і має імунітет, або такій дитині протипоказані щеплення, такі діти до занять у школах допускатися не будуть, і так само у дошкільних закладах. Це стосується шкіл усіх форм власності», - сказав Поворозник.

Джерело: zaxid.net


11 січня 2018, 16:09
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


До уваги водіїв! В Ужгороді ускладнено проїзд вулицею Українською

Через ремонтні роботи на деяких вулицях Ужгорода можливі відключення електроенергії

23 січня через роботи на Петефі увесь лівий берег Ужгорода буде без води

30 січня відбудеться урочиста зустріч 128 Закарпатської окремої гірсько-піхотної бригади

Головну адмінбудівлю краю прикрасить сотня учнівських творів на "шевченківську" тематику

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину