Рубрика: Економіка

06 січня

Глобальний світовий борг сягнув рекордного показника

foto
Глобальний світовий борг у третьому кварталі 2017 року виріс до рекордних 233 трильйонів доларів, що на 16 трильйонів більше, ніж на кінець 2016 року.

Такі дані оприлюднив Інститут міжнародних фінансів. 

«Найвищі показники заборгованості приватного нефінансового сектора демонструють Канада, Франція, Гонконг, Південна Корея, Швейцарія та Туреччина», - йдеться у дослідженні інституту.

Водночас, четвертий квартал поспіль спостерігається скорочення співвідношення боргу до валового внутрішнього продукту. Це пояснюється економічним зростанням. Відповідно до даних дослідження, співвідношення становить близько 318%, що на 3% нижче показника третього кварталу 2016 року.

"Поєднання факторів, включаючи синхронізацію між потенційним глобальним зростанням, підвищенням рівня інфляції (Китай, Туреччина) та зусиллями щодо запобігання дестабілізуючому нарощуванню боргів (Китай, Канада), -  все це сприяло зниженню", - підкреслюють аналітики.

Тим не менш, вказують дослідники, боргові накопичення можуть стати гальмом для центральних банків, що намагаються підвищувати процентні ставки, непокоячись про можливість обслуговування боргу глобальними компаніями та урядами.


06 січня 2018, 10:11
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Закарпатті дорожчає пальне (ФОТО)

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 28,84 грн/дол

Україна не зможе виплатити своїх боргових зобов'язань без співпраці з МВФ

Закарпатська митниця ДФС: загальний товарообіг у 2017 році склав понад 3 млрд дол. США

Пальне дорожчає

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину