Рубрика: Економіка

26 грудня

У Франції розпочався експеримент з виплати грошей просто так

foto

У Франції почався експеримент по виплаті безумовного базового доходу.

 

Як інформує RFI, його проводить неурядова асоціація «Мій базовий дохід» (MRB), яка вибрала з майже 80 тисяч претендентів трьох щасливчиків, які будуть протягом року отримувати «просто так» 1000 євро на місяць, - повідомляє segodnya.ua.

Тема виплати безумовного базового доходу обговорюється в розвинених країнах світу ось вже багато років, а у Франції в нинішньому році стала однією з головних тем президентської передвиборної кампанії. Самим затятим прихильником виплати ББД був кандидат від Соцпартії Бенуа Амон, якого підтримували французькі «зелені».

Суть ББД проста: кожен громадянин країни, незалежно від доходів, повинен щомісяця отримувати однакову суму, яка дозволить йому вижити. Це допоможе багатьом «уникнути пастки бідності».

У сучасному світі навіть наявність роботи не завжди рятує людину від долі бідного. В Європі близько 10% працюючих людей є бідняками. У Франції число працюючих людей, що живуть за межею бідності, тобто заробляють менше 1015 євро на місяць, перевищила 1 мільйон осіб, а загальне число бідних – 8,9 мільйона.

Ініціативу щодо проведення першого у Франції експерименту виявив Жюльєн Байу, офіційний представник партії «Європа-Екологія- Зелені», депутат регіональної ради Іль-де-Франс.


26 грудня 2017, 11:17
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Офіційний курс гривні

Офіційний курс гривні - 28,87 грн/дол

У світі зросла кількість мільярдерів

У 2017-му туристи збагатили Закарпаття на понад 2,9 млн гривень

На Закарпатті дорожчає пальне (ФОТО)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину