Рубрика: Суспільство

07 грудня

МВФ закликає Київ припинити атаки на НАБУ

foto

Натомість у фонді пропонують зосередитися на якнайшвидшому створенні та запуску Антикорупційного суду.

Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард у середу, 6 грудня, нагадала українським партнерам про те, що боротьба з корупцією є вимогою українського суспільства та ключовим зобов'язанням України в рамках співпраці з фондом.

"Ми глибоко стурбовані останніми подіями в Україні, які можуть знецінити успіхи, досягнуті у створенні незалежних антикорупційних органів для боротьби з корупцією високого рівня, зокрема, НАБУ (Національного антикорупційного бюро – ред.) та САП (Спеціалізованої антикорупційної прокуратури - ред.)", - йдеться у спеціальній заяві Лагард, опублікованый на сайті МВФ.

Вона також наголосила на важливості боротьби з корупцією для зростання економіки країни. У зв'язку з чим закликала українську владу "захистити незалежність" НАБУ та САП.

"Ми закликаємо українську владу і парламент захищати незалежність НАБУ і САП. Ми також закликаємо активізувати роботу із законодавством, щоб запустити незалежний Антикорупційний суд, у відповідності до рекомендацій Венеціанської Комісії Ради Європи. Він важливий для винесення рішень у справах про корупцію високого рівня", -наголошується у повідомленні.


07 грудня 2017, 9:57
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


В Ужгороді визначили місця для торгівлі ялинками та новорічними прикрасами

Організації угорців України висловили свою позицію щодо висновоку Венеціанської комісії

В зоні АТО загинув закарпатець

На Варвари в ужгородському скансені відбудеться День вишивальниці

Рівень зайнятості в ЄС і єврозоні побив усі рекорди

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину