Рубрика: Суспільство

05 грудня

Майже 30% українців стверджують, що вони сортують сміття

foto

Українці готові до сортування сміття, але не бачать спеціальних контейнерів.

Абсолютна більшість громадян України (88%) вважає проблему поводження з відходами важливою, причому майже половина опитаних (49%) оцінили цю проблему як надзвичайно важливу, свідчать дані опитування фонду "Демократичні ініціативи" та КМІС.

При цьому майже половина респондентів (49%) вказали, що вони не знають, що відбувається зі сміттям після того, як воно потрапляє до смітника.

Більшість опитаних (69%) не проводять сортування відходів під час своєї повсякденної життєдіяльності, тоді як здійснюють таке сортування лише 29%. При цьому 66% опитаних вказали, що вони не сортують відходу тому, що немає спеціальних контейнерів, і 86% з тих, хто нині не проводить сортування, готові це робити у випадку забезпечення відповідних умов. Причому близько половини (49%) з даної групи заявили про готовність до здійснення "глибокого" сортування (на 3-4 різні фракції); на менше сортування (2 частини) згодні 29% опитаних, а ще 18% ще не визначилися в цьому питанні.

Дослідження проводилося фондом "Демократичні ініціативи" та Київським міжнародним інститутом соціології з 23 жовтня по 5 листопада 2017 року на замовлення ГО "Екологія – Право – Людина". Польовий етап тривав з 25 жовтня по 5 листопада 2017 року у 87 населених пунктах по всій Україні окрім окупованих територій. В результаті польового етапу було зібрано 1614 анкет


05 грудня 2017, 12:24
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Через ремонтні роботи на деяких вулицях Ужгорода можливі відключення електроенергії

23 січня через роботи на Петефі увесь лівий берег Ужгорода буде без води

30 січня відбудеться урочиста зустріч 128 Закарпатської окремої гірсько-піхотної бригади

Головну адмінбудівлю краю прикрасить сотня учнівських творів на "шевченківську" тематику

У Виноградові вандали розмалювали пам'ятник загиблим воїнам (ФОТОФАКТ)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину