Рубрика: Суспільство

03 грудня

Поліція Сваляви, в рамках правозахисної акції "16 днів проти насилля", зустрілася зі школярами гімназії (ФОТО)

foto

Свалявські правоохоронці та працівники соціальних служб у гімназії райцентру провели виховний захід з учнями 8-9 класів

Правоохоронці Свалявського відділення поліції взяли участь у заходах, що відбувалися у рамках Міжнародної правозахисної кампанії «16 днів проти насилля». Тренінги, акції і флеш-моби,  у яких взяли участь поліцейські,  покликані привернути суспільну увагу до проблеми насильства, що найчастіше стосується дітей та жінок.

Інспектор ювенальної превенції Свалявського відділення поліції Ярослав Заводунов у своєму виступі охарактеризував дії, що розцінюються як насильство, а також надав практичні рекомендації дітям і їхнім батькам, як запобігти цьому фактору. Також поліцейський роз`яснив порядок звернення до правоохоронного органу в разі порушення прав та законних інтересів дітей.

На зустрічі зі школярами гімназії у Сваляві мова йшла також про права та обов`язки дітей у сім`ї та суспільстві, норми поведінки, проблеми поширення і обізнаності з такою хворобою як СНІД. Спікери наголосили, що сім`я – це те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту в житті кожної людини.

Проблема насильства у суспільстві є досить актуальною. А проведення подібних заходів можна вважати черговою сходинкою у їх вирішенні, оскільки направлені такі акції на підвищення рівня правової культури дітей і поширення знань про права і свободи громадянина.

Відділ комунікації

поліції  Закарпатської області


03 грудня 2017, 9:23
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Мати студента з Польщі, який спалив тризуб у Тернополі, виправила його помилку

За минулу добу ужгородці викликали поліцію 77 разів

Автомобільний рух на трасі "Київ–Чоп" перекрили протестувальники

В Мукачеві проведуть цеременію переведення годинника найстаріших курантів міста

В одному із храмів Ужгорода знайшли унікальні історичні артефакти

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину