Рубрика: Економіка

01 грудня

Єврокомісія не виплатить Україні третій транш на EUR600 млн

foto

ЄК готова розглянути нову програму макрофінансування.

Європейська комісія ухвалила рішення не перераховувати Україні третій транш макрофінансування на EUR600 млн, який є частиною затвердженої в 2015 році програми. Про це йдеться в повідомленні на сайті ЄК.

Наголошується, що Україна виконала більшу частину зобов'язань, узгоджених з ЄС, однак чотири зобов'язання, пов'язані з третім і остаточним траншем програми, в даний час залишаються невиконаними.

"На цьому фоні Комісія не може виплатити останній транш поточної програми. Ми закликаємо Україну підтримувати імпульс реформ у багатьох галузях, які успішно просунулися вперед, і завершити виконання заходів, намічених у рамках поточної програми", - йдеться в заяві.

В документі також зазначається, що Єврокомісія готова розглянути питання подальшого макрофінансування України за умови активізації реформ.

"Комісія готова оцінити важливість подальших програм макрофінансування, і, якщо вважатиме це доцільним, готова представити пропозиції по новій програмі на початку 2018 року. Необхідно провести економічну оцінку, в тому числі потреби у зовнішньому фінансуванні", - підкреслили в ЄК.


01 грудня 2017, 15:35
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Набули чинності зміни до Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість

Офіційний курс гривні

Валовий зовнішній борг України виріс на 2,59% до $ 116 млрд

Торгівля пивом – тільки через РРО

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,30 грн/дол

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину