Рубрика: Спорт

28 листопада

У Мукачеві відбувся чемпіонат області з Шотокан карате

foto

Серед 70 спортсменів віком від 6 до 16 років

До Мукачева з’їхалися юні спортсмени з всієї області, щоб позмагатися за звання кращого, показати техніку та волю до перемоги.. Захід відбувся за підтримки Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА.

Як зазначив ,головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії з Шотокан карате-до- Роман Михайлович Маслиган, в змаганнях взяли участь 70 спортсменів віком від 6 до 16 років.

Географічно чемпіонат був представлений: м. Мукачево, Мукачівський район (Карате клуб «Сінай»), Рахів, Рахівський район (Клуб «РРСЦ»), м. Іршава (клуб «Атлант»), Іршавський район, с. Довге (Клуб «Тхеан»). На двох татамі спортсмени змагалися у розділах «ката» та «куміте» .

В свою чергу розділ «куміте» поділявся на «куміте шобу іппон» та «куміте шобу санбон» Під час урочистого відкриття до спортсменів та їхніх батьків звернувся Роман Маслиган, який подякував за участь у змаганнях, активну позицію, а тренерам – за належну підготовку юних каратистів, адже у даному виді спорту важливим є не тільки фізичний рівень, а й дотримання етики східних єдиноборств, ритуалів карате.

Серед клубів стали найкращими:

І місце - СКК «Сінай» м. Мукачево

ІІ місце – СК «Атлант» м. Іршава

ІІІ місце поділили між собою – СК «Тхеан» (с. Довге, Іршавський район) та Рахівський дитячий спортивний центр, Рахівський район

Перемогу для Мукачівського СКК «Сінай» завоювали: Фабрицій Софія, Гонак Ольга, Гонак Максим, Шанта Василь, Маслиган Миколай, Дзямко Андрій, Работинський Андрій, Зийнич Олександр, Синевич Дмитро , Плітченко Іван та інші Для СК «Атлант» переможні місця принесли: Новак Ангел , Маковей Олександра ,Борисевич Олексій .Вориняк Михайло , Борисевич Віктор . У Довжанському СК «Тхеані» відзначились:Фулей Василь . Панько Василь,Лемак Василь Рахівчанам перемогу приніс Волощук Василь.

У командному заліку призові місця зайняли: І місце – м. Мукачево ІІ місце – Мукачівський район ІІІ місце – м. Іршава

Переможці були нагороджені медалями, грамотами та Кубками. Захід завершився традиційними фото з нагородами та тренерами, які впевнено вели своїх вихованців до перемоги.


28 листопада 2017, 10:07
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Відбулись перші футбольні матчі першого єтапу Кубку Закарпаття

Веловесна в Ужгороді стартує вже вчетверте 6 стартами зимового чемпіонату України

У чемпіонаті Закарпаття з гандболу загострюється боротьба за медалі

Юні закарпатські спортсмени вдало виступили у І етапі Західноукраїнської ліги з легкої атлетики

Підсумковий медальний залік на Паралімпіаді 2018

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину