Рубрика: Суспільство

14 листопада

Держприкордонслужба посилює охорону кордону на Закарпатті для боротьби з нелегалами

foto

Понад сотня людей особового складу, службові собаки та понад 30 одиниць техніки прибули до Закарпаття зі Львова для підсилення охорони державного кордону

Понад сотня людей особового складу, службові собаки та понад 30 одиниць техніки прибули Закарпаття зі Львова для підсилення охорони державного кордону. Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на прес-секретаря Чопського прикордонного загону Олену Трачук.

За її словами, посилення резервів прикордонникам потрібне у зв'язку із значним збільшенням потоку нелегальної міграції. «На Закарпаття із загону резервів голови Держприкордонслужби із Києва та командувача Західного регіонального управління зі Львова по кордону прибуло підсилення – понад сотня людей особового складу, службові собаки та понад 30 одиниць техніки. Посилення резервів прикордонникам потрібне у зв'язку із значним збільшенням потоку нелегальної міграції на Закарпатті – на 80% у порівнянні із минулим роком», – сказала Трачук.

Також вона розповіла, що кількість нелегальних мігрантів цього року суттєво зросла. «Якщо у минулому році у період із літа по осінь ми затримали 161 особу, то в цьому році за цей же період – 289 чоловік. Цьогорічна тенденція – мігрантів переправляють за кордон великим групами, по 12-25 чоловік. Затримують їх також сусіди – угорці та словаки», – сказала Трачук.


14 листопада 2017, 12:41
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Стала відомою вартість Galaxy S9

На Закарпатті сталось 3 аварії

Про надання населенню Закарпатської області субсидій у січні 2018 року

3 ДТП стались на Закарпатті

Шо цікавого відбудеться на Закарпатті цими вихідними

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину