Рубрика: Економіка

12 листопада

Вартість бензину буде залежати від курсу гривні до долара - експерт

foto

Коментує директор спецпроектів НТЦ "Психея" Геннадій Рябцев

Стабільність національної валюти - один із основних чинників формування вартості пального на вітчизняних АЗС. Про це у коментарі УНН повідомив експерт, директор спецпроектів НТЦ "Психея" Геннадій Рябцев.

Він пояснив, що 80% пального в Україні є імпортним, і відповідно, купується воно на міжнародних ринках за валюту. Тож, ціни на стелах АЗС, що торгують імпортним ресурсом, напряму залежать від курсу гривні до долара.

“Ціни будь — якої імпортованої продукції передусім визначаються курсом гривні. Тут грає роль чиста економіка: якщо гривня піде вниз — ціни на продукт підуть вгору”, — пояснив він.

Г.Рябцев додав, що в Україні зросла вартість автомобільного газу у гурті. Однак, на сьогодні прогнозувати подорожчання скрапленого газу у роздрібі зарано, переконаний експерт.

“Той факт, що газ подорожчав у гурті не означає, що ціни на нього у роздрібі зростуть. Адже відбувся лише один аукціон, він не є показовим. Почекаємо, якою буде ситуація надалі.

Водночас, зростання вартості газу у гурті може бути причиною черг автомобілістів на заправках: можливо, вони, почувши про цю новину, почали активніше заправляти свої авто”, — пояснив він


12 листопада 2017, 13:33
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Офіційний курс гривні

Офіційний курс гривні - 28,87 грн/дол

У світі зросла кількість мільярдерів

У 2017-му туристи збагатили Закарпаття на понад 2,9 млн гривень

На Закарпатті дорожчає пальне (ФОТО)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину