Рубрика: Кримінал

08 листопада

Колишню начальницю податкової інспекції Іршавського району засуджено за корупцію

foto

До п'яти років ув'язнення з конфіскацією майна

Про це стало відомо з вироку Виноградівського райсуду Закарпатської області.

У лютому 2014 року директор ТОВ «ІС-Супер-Нова» подав до податкової інспекції декларацію з ПДВ за січень, в якій заявлено до відшкодування на розрахунковий рахунок фірми в банку суму сплаченого податку в розмірі 207,9 тис. гривень.

У березні співробітники податкової інспекції провели позапланову перевірку підприємства, за результатами якої підтвердили дані фірми.

Вже у вересні, співробітник податкової склав довідку форми «А2» про підтвердження сум бюджетного відшкодування ТОВ «ІС-Супер-Нова» ПДВ за результатами документальної перевірки, яку затвердили начальник відділу оподаткування та контролю об'єктів і операцій і перший заступник начальника районної податкової.
Цю ситуацію використовувала керівник податкової в особистих інтересах і зажадала у директора підприємства 10% від суми відшкодування за «сприяння». Вона обіцяла і надалі сприяти в безперешкодному підтвердження такого відшкодування.

Для отримання хабара в 21 тис. Гривень вона задіяла співробітників, які фактично не знали про її незаконні наміри та посередника.

Всі подальші дії, пов'язані з передачею необхідної суми хабара здійснювалися під оперативним контролем СБУ, до яких звернувся бізнесмен.

У жовтні 2014 року директор фірми передав хабар в розмірі 21 тис. Гривень начальниці податкової інспекції через посередника.

Потрібно сказати, що начальниця податкової інспекції Іршавського району в судовому засіданні повністю заперечувала свою провину і факт вимагання хабара.

Навпаки, вона пояснила, що викликала директора ТОВ «ІС-Супер-Нова» через своїх підлеглих, оскільки він є негативним платником ПДВ. І саме в той день, коли він прибув до неї в кабінет, вона не вимагала у нього гроші, а розмовляла з ним на тему запчастин для авто, які нібито повинен був купити у нього її знайомий, і зустріч з її знайомим вона організовувала нібито тільки з питання запчастин.

Вона повідомила суду, що пропонувала тоді директору зустрітися з людиною, якій потрібні були запчастини. Відносно особистості посередника, то начальниця податкової повідомила суду, що його взагалі не знає.

Однак суд не прийняв її затвердження, оскільки вони спростовуються сукупністю досліджених в судовому засіданні доказів.

Показання посередника, про те, що він нібито отримав 21 тис. Гривень від директора ТОВ «ІС-Супер-Нова» в якості позики і ці гроші не були призначені для передачі начальниці податкової суд також не прийняв.

Оскільки, на переконання суду ці свідчення є помилковими і суперечать свідченнями потерпілого, свідків, а також доказам та обставинам справи.
На оперативній відеозапису зафіксована зустріч директора підприємства з посередником і момент передачі зазначеної суми грошей, з яких ніяк не вбачається укладанні між ними договору позики та вчинення дій саме на виконання умов такого договору.

Суд визнав колишню начальницю податкової інспекції винною за ч.3 ст.368 КК і засудив її до п'яти років ув'язнення з конфіскацією майна. Також суд позбавив її права на протяг трьох років займатися виконанням організаційно-розпорядчих функцій.

Джерело: Антикор


08 листопада 2017, 13:38
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Мукачівець влаштував наркопритон у власній квартирі

Закарпатські прикордонники завадили незаконному переміщенню транспортного засобу

Неповнолітньому вбивці обрали запобіжний захід

З'явилось фото згорілої "Audi A7", яку спалили на Виноградівщині (фото)

Поліцейські Мукачівщини виявили підроблене водійське посвідчення

їїїїїїїї...

Марина
09 листопада 2017, 19:42

Неправдива інформація перш ніж шось опіблуковувати потрібно перевірити її

Прокоментуй новину