Рубрика: Економіка

29 жовтня

Обсяг «тіньової» економіки в Україні понад один трильйон гривень

foto

Це третє місце в світі

В 2016 році в Україні обсяг «тіньової» економіки становив 1,1 трлн грн. Про це пише «Дзеркало тижня» з посиланням на дані дослідження міжнародної Асоціації дипломованих сертифікованих бухгалтерів (АССА).

Автори статті зазначають, що при цьому ВВП України у тому ж році становив 2,38 трлн грн, а дохідна частина держбюджету - 595 млрд грн.

За даними АССА, Україна до 2016 року зайняла третє місце (45,16%) в списку країн з найбільшою тіньовою економікою. Перед Україною стоять лише Нігерія з показником 48,37% і Азербайджан - 67,04%.

«Вирішуючи проблему детінізації, Мінфін спільно з громадськістю, експертами, за підтримки бізнесу та депутатського корпусу в 2017 році напрацював низку проектів, які пролили світло на «тінь», розкрили її першопричини і намітили напрями боротьби з нею. Робочі групи, круглі столи під прицілом небайдужих ЗМІ, форуми, експертні розробки, плани дій і навіть ряд зареєстрованих законопроектів... Все це було. Немає лише конкретного результату цієї роботи, втіленого в реальність. Більш того, немає навіть чіткого уявлення, коли саме чекати результату», - йдеться в статті.


29 жовтня 2017, 8:08
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Українські вареники з м'ясом за рік подорожчали на 45%

Ціни вгору! Із 1-го березня виноградівці дорожче платитимуть за воду

Податкова знижка на навчання: особливості отримання, якщо оплату здійснено за декілька періодів

Офіційний курс гривні

Отримати довідку про свої доходи не відвідуючи органи ДФС – покрокові поради

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину