Рубрика: Кримінал

24 жовтня

Прокуратурою оголошено про підозру екс-директору міського комунального підприємства житлово-комунального господарства «Тиса»

foto

Чоловік незаконно встановив тариф на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій мешканцям одноповерхових будинків

За результатами проведеного досудового розслідування прокуратурою Закарпатської області оголошено підозру екс-директору міського комунального підприємства житлово-комунального господарства «Тиса» у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.366 КК України, а саме службовому підробленні.

Встановлено, що підозрюваний, перебуваючи на посаді директора міського комунального підприємства житлово-комунального господарства «Тиса», будучи службовою особою, наділеною організаційно - розпорядчими та адміністративно - господарськими функціями, використовуючи своє службове становище, всупереч інтересам служби та вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», видав завідомо неправдивий офіційний документ - наказ по підприємству МКП ЖКГ«Тиса» №40 від 27.02.2008, яким неправомірно та безпідставно встановив новий тариф на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій мешканцям одноповерхових будинків.

Цими своїми діями він ще й порушив усі вищевказані Закони та нормативні акти, згідно яких встановлення тарифів щодо оплати побутових, комунальних, транспортних та інших послуг, які надаються підприємствами та організаціями комунальної власності відповідної територіальної громади є компетенцією виконавчих органів місцевого самоврядування.

Наразі прокуратурою області завершується досудове слідство, після чого обвинувальний акт буде скеровано до суду для вирішення по суті. Довідково: стаття 366 ч. 1 КК України - Службове підроблення. Карається штрафом до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області.


24 жовтня 2017, 16:14
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Розслідування вбивства 15-річного школяра в Нижній Апші перебуває на постійному контролі в прокуратурі області

Мешканця Мукачівщини засудили до 6 років позбавлення волі за збут наркотиків

На Іршавщині прокуратура вимагає витребувати земельну ділянку вартістю майже 500 тис грн із чужого незаконного володіння

Мукачівські розшуковики затримали чоловіка, який ухилявся від виконання рішення суду

Працівники поліції Закарпаття виявили п’ятьох п’яних водіїв, один з яких учинив опір правоохоронцям

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину