Рубрика: Суспільство

23 жовтня

В Укренерго пообіцяли, що віялових відключень світла не буде

foto

В Україні три роки спостерігається криза зі створенням запасів вугілля, однак енергетики готові до можливого дефіциту ресурсів.

Про це під час Відкритого тижня енергетики сказав т.в.о. директора ДП «НЕК «Укренерго» Всеволод Ковальчук.

«Кожного року ми спостерігаємо зниження запасів вугілля щодо аналогічного періоду станом на певну дату. На сьогодні запаси вугілля на складах електростанцій найнижчі за весь той період, що ми збираємо статистику взагалі», – сказав Ковальчук.

Він нагадав, що найнижчі запаси були зафіксовані у жовтні 2014 року – на рівні трохи більше ніж 700 тис. тонн, і це призвело до знеструмлення великої кількості споживачів.

«Нас від такого дефіциту відділяє лише 400 тис. тонн. Темпи спалювання вугілля на сьогодні становлять 250 тис. тонн на місяць. Це постійна криза», – додав Ковальчук.

Він зазначив, що магістральні мережі і теплові електростанції, а також ДП «НАЕК «Енергоатом» готові до опалювального сезону, однак проблема постачання вугілля спостерігається уже протягом трьох років.

«Гарантовано не буде так, як було наприкінці 2014 року. Незапланованих відключень не буде. Для цього була проведена велика робота. Але це не означає, що ситуація нормальна», – додав керівник Укренерго, пише Укрінформ.


23 жовтня 2017, 15:24
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Закарпаття в «чорному списку» МОЗ?

Закарпатські рятувальники закликають громадян подбати про власну безпеку на Водохреща

Правила купання на Водохреща

В Україні змінили правила реєстрації на ЗНО

4 ДТП сталось на Закарпатті

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину