Рубрика: Суспільство

22 жовтня

Німецькі археологи відкопали цікаву знахідку

foto

Зуби, які, ймовірно, належали афарському австралопітеку

Зуби афарского австралопітека знайдені в місті Еппельсхайм, в колишньому руслі Рейну, пише Republic. Залишки цього предка людини раніше ніколи не знаходили в Європі. Частини скелета, відомі як «Люсі», раніше були виявлені в Ефіопії.

Знайдені в Німеччині зуби виявилися на декілька мільйонів років старше, ніж африканські залишки. Їм 9,7 млн ​​років.

Керівник групи археологів Герберт Лутц заявив, що це велика удача та одночасно велика загадка. Вчені зробили відкриття ще рік тому, але весь цей час намагалися переконатися у точному датуванні зубів. Допоміг у цьому скелет стародавнього вимерлого виду коня, який знайшли поряд. «Не хочу драматизувати, але я б припустив, що нам варто почати переписувати історію походження людини від завтра», — заявив мер Майнца.

Вчені обіцяють протягом тижня опублікувати наукову роботу, присвячену знахідці. Зуби виставлять на загальний огляд на виставці, а потім передадуть до Музею природної історії Майнца. Відкриття поки не пройшло незалежну експертизу.

Німецькі археологи зазначили, що розуміють, наскільки несподіваною виглядає знахідка, та готуються до широкої дискусії в науковому співтоваристві. Колишнє русло Рейну, де виявили зуби, є відомим місцем археологічних розкопок з 1820 року. З 2001 року там знайшли 25 частин древніх скелетів.


22 жовтня 2017, 15:29
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Стала відомою вартість Galaxy S9

На Закарпатті сталось 3 аварії

Про надання населенню Закарпатської області субсидій у січні 2018 року

3 ДТП стались на Закарпатті

Шо цікавого відбудеться на Закарпатті цими вихідними

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину