Рубрика: Політика

17 жовтня

Заступник глави МВФ: Влада України має зайнятись реформами, а не думати про вибори

foto

Про це заявив перший заступник керуючого директора Міжнародного валютного фонду Девід Ліптон в інтерв’ю Інтерфакс-Україна

 «Україні, перш за все, важливо слідувати плану реформ і досягти угоди з нами щодо чергового перегляду... Головне зараз – чи зможе Україна зміцнити стабілізацію і перейти до економічного зростання, який дозволить країні вирішити її проблеми. Це найбільш важливе питання, ще не час думати про вибори», – сказав Ліптон.

«Європейський союз має намір надати фінансову допомогу, якщо політичний клімат в країні буде задовільним, Європейський банк реконструкції і розвитку має ряд проектів, які могли б залучити нові кошти в Україну. Є також багато інших фінансових ресурсів, які можуть бути доступні для України, не кажучи вже про результати сильнішої економічної діяльності», – додав заступник голови МВФ.

Також він повідомив, що МВФ ще не визначився з датою прибуття місії до Києва. «Ми не обговорювали дату прибуття місії (з українською делегацією, – ред.). Швидше, ми були зосереджені на обговоренні подальших кроків, необхідних для того, щоб Україна могла просунутися вперед у виконанні програми», – сказав Ліптон. 

Джерело: zik.ua


17 жовтня 2017, 14:57
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Обрано голову Ужгородського міськрайонного суду!

Вступ до ЄС підтримує 52% українців

В Ужгороді збільшили кількість чиновників у міській раді

Чисельність населення Закарпаття продовжує зменшуватись

Тариф на вивезення сміття хочуть підняти удвічі

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину