Рубрика: Суспільство

14 жовтня

Лише 7% українців не платять за послуги у державних лікарнях

foto

36% громадян оплачують перебування в лікарнях і візити до поліклінік

За медичні послуги в державних лікарнях не платять лише 7% українців, а 36% громадян оплачують перебування в лікарнях і візити до поліклінік.

Такі дані опитування про медичну реформу озвучив керівник відділу аналітики компанії SOCIS Олександр Чашковський на прес-конференції в п'ятницю, 13 жовтня. «Сповна оплачують усі медичні послуги 36%, частково або іноді - 45%, цілком або частково оплачує також абсолютна більшість людей. 11% сказали, що користуються приватною медициною, і тільки 7% заявили, що цілковито користуються безкоштовною медициною і з власної кишені не платять за послуги лікарів або інше», - сказав Чашковський.

За його словами, на питання про те, що потрібно фінансувати в державній медицині, 55% респондентів відповіли, що медичні послуги. Водночас 40% опитаних вважають, що потрібно утримувати заклади охорони здоров'я, які надають безпосередньо ці послуги, а 5% - утрималися від відповіді.

Як зазначив експерт, у віковій категорії 18-35 років медичну реформу цілком підтримують 34% опитаних, частково - 32%. У віковій групі 36-55 років за підтримку медреформи висловилися 29% респондентів, частково згодні зі змінами в медичній галузі 33%.

Серед людей віком від 56 років цілком підтримують медреформу 29%, частково - 34%. За кардинальні зміни в системі охорони здоров'я висловилися 89% мешканців міст і 90% мешканців сільської місцевості. Загалом по Україні за зміни в медицині висловилися 89% опитаних, повідомив Чашковський.

Дослідження було проведено 5 - 11 жовтня 2017 року методом особистого інтерв'ю за місцем проживання респондента. Всього було опитано 2000 респондентів.

Джерело: zaxid.net


14 жовтня 2017, 16:58
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Про надання населенню Закарпатської області субсидій у січні 2018 року

3 ДТП стались на Закарпатті

Шо цікавого відбудеться на Закарпатті цими вихідними

У школах Перечина також продовжили карантин

У Мукачеві рясно квітнуть первоцвіти (фотофакт)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину