Рубрика: Суспільство

09 жовтня

Закарпатська поліція спільно з громадськістю створили ігровий пізнавальний пазл "Рідне Закарпаття" (ФОТО)

foto

Працівники сектору ювенальної превенції Управління превентивної діяльності закарпатської поліції спільно з представниками громадської організації «Паралельний світ» підготували символічний ігровий пазл «Рідне Закарпаття»

У суботу, 7 жовтня, на базі громадської організації «Паралельний світ», сектор ювенальної превенції долучився до створення картини-пазлу «Рідне Закарпаття».

Спільно з дітьми організатори розмалювали елементи мозаїки. Створена у ігровій формі картина допоможе діткам вивчити географію України.

Участь у виготовленні інсталяції взяв і особисто начальник сектору ювенальної превенції Управління превентивної діяльності поліції Закарпаття Андрій Курта:

«Такі проекти зближають та вкотре доводять, що Україна – єдина і нероздільна країна. Співпраця між нами та громадськістю триває, що приносить позитивні результати, які ви можете побачити на власні очі».

Раніше, у рамках проекту «Схід і Захід разом» співробітники ювенальної превенції Закарпатської поліції уже виготовляли схожі інсталяції. Готові пазли поліція надсилала дітям з Донеччини.

Відділ комунікації

поліції Закарпатської області


09 жовтня 2017, 11:31
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Верховині посилено охороняють новорічні красуні від ялинкових "браконьєрів"

11 грудня - Міжнародний день гір

Коробку із 11 кошенятами викинули в Ужгороді (ФОТО)

До уваги ужгородців: протягом тижня у місті можливі відключення електроенергії

Введено в дію новий розклад руху на Боржавській вузькоколійці

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину