Рубрика: Суспільство

09 жовтня

Закарпатська поліція спільно з громадськістю створили ігровий пізнавальний пазл "Рідне Закарпаття" (ФОТО)

foto

Працівники сектору ювенальної превенції Управління превентивної діяльності закарпатської поліції спільно з представниками громадської організації «Паралельний світ» підготували символічний ігровий пазл «Рідне Закарпаття»

У суботу, 7 жовтня, на базі громадської організації «Паралельний світ», сектор ювенальної превенції долучився до створення картини-пазлу «Рідне Закарпаття».

Спільно з дітьми організатори розмалювали елементи мозаїки. Створена у ігровій формі картина допоможе діткам вивчити географію України.

Участь у виготовленні інсталяції взяв і особисто начальник сектору ювенальної превенції Управління превентивної діяльності поліції Закарпаття Андрій Курта:

«Такі проекти зближають та вкотре доводять, що Україна – єдина і нероздільна країна. Співпраця між нами та громадськістю триває, що приносить позитивні результати, які ви можете побачити на власні очі».

Раніше, у рамках проекту «Схід і Захід разом» співробітники ювенальної превенції Закарпатської поліції уже виготовляли схожі інсталяції. Готові пазли поліція надсилала дітям з Донеччини.

Відділ комунікації

поліції Закарпатської області


09 жовтня 2017, 11:31
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


ТОП-7 парків Закарпаття (ФОТО)

Безвізовим режимом з ЄС скористалися 300 тисяч українців

На Рахівщині проведуть фестиваль «Битва різьбярів»

Закарпаття потрапило до переліку областей, мешканці яких найчастіше стають жертвами торговців людьми

Лохина не для лохів. Киянка вирощує на Закарпатті американську "родичку" закарпатських яфин (ФОТО)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину