Рубрика: Суспільство

08 жовтня

Не стало закарпатської журналістки Ірини Густі

foto

Ірина Густі все життя віддала журналістиці. Її вибір невипадковий. Адже відомим журналістом був і її батько – Василь Звонар.

Тож після завершення навчання в Ужгородському університеті одразу прийшла в газету. Спочатку працювала в найвпливовішій на той час «Закарпатській правді». А потім були «Новини Закарпаття». Сюди Ірина Василівна прийшла в перші дні заснування газети.  Чи не всі покоління газетярів пам'ятають, що в ті часи «Новини» були ковтком повітря для тисяч наших краян.  Тут можна було віднайти забуті імена,  факти про замовчувані раніше події, газета дивувала новими сміливими проектами. 
Ірина Густі – одна із найпрацьовитіших журналісток – взяла на себе чималий шмат роботи. Це були й теми охорони здоров'я, і освіти, і науки, і культури. Але завжди понад усе Ірину Василівну цікавили людські долі та проблеми. Тому про цю авторку знають і освітяни, і культурні діячі, і прості люди із якогось гірського села на Верховині.  А ще у журналістки було багато читачів, про що свідчила редакційна пошта.
Ірина Густі завжди була готова допомогти, порадити, підтримати. Її талант і доброту неможливо забути – ні колегам, ні героям її розповідей, ні тим, хто приходив зі своїми проблемами до Ірини Василівни. 
7 жовтня Ірини Густі не стало.  Ця звістка болем відгукнулася в серцях закарпатців. Нам залишається тільки пам'ять про цю світлу людину. Ірина Густі - кращий журналіст року – 2004. Нагороджена Відзнакою ІІІ ступеня  Державного комітету телебачення і радіомовлення України за заслуги у розвитку інформаційної сфери у 2005 році, член  Національної спілки журналістів України. 
Прощання відбудеться 10 жовтня о 15.00 в залі панахид на Кальварії. 

 


08 жовтня 2017, 17:35
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Стала відомою вартість Galaxy S9

На Закарпатті сталось 3 аварії

Про надання населенню Закарпатської області субсидій у січні 2018 року

3 ДТП стались на Закарпатті

Шо цікавого відбудеться на Закарпатті цими вихідними

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину