Рубрика: Суспільство

06 жовтня

Скандал у Польщі: українку затримали і змусили двічі роздягнутись

foto

Жінку заарештували після її сварки з екс-хлопцем, поляком, який звинуватив дівчину в крадіжці телефону.

За заявою хлопця полісмени затримали її на кілька годин, двічі змусили роздягнутись і погрожували депортацією. Зрештою, українці не висунули обвинувачень. Вроцлавська поліція пояснює, що її утримували всю добу, бо чекали на перекладача, а роздягнутись їй довелось через бюстгальтер, який міг її травмувати.

Дарину арештували тиждень тому. Хлопець поздвонив їй з проханням повернути назад телефон, який він їй раніше подарував. Вона погодилася, але попросила часу на те, аби видалити свої дані з телефону. Чоловік не хотів чекати і повідомив поліції, що така-то українка, якій він хотів продати телефон, вкрала його, повідомляє msn.com. Дівчину арештували за кілька хвилин після дзвінка хлопця до поліції, не показавши ордеру на арешт.

Полісмени також не перевірили версію дівчини і не перевірили дані телефону, які потім таки підтвердили зв'язок Дарини з екс-бойфрендом як з хлопцем, а не "покупцем". Комісар у відділку заявила дівчині, що вона проти розширення української діаспори у Вроцлаві до 50 000 людей, отже, присутність Дарини також небажана.

Отже, поліція погрожувала їй депортацією і не дозволяла подзвонити батькам, які також проживають у Польщі. Двічі наказали роздягнутися повністю.

Після ночі в камері 21-річну Дарину допитали зранку як свідка і звільнили без висунення якихось звинувачень.

Як пояснює поліція, жінці було пояснено її права. Вона могла, але не подала жалобу на відділок поліції, каже представник поліції Павєл Петриківський. Українку арештували за "підозру в незаконному присвоєнні майна". Мовляв, її утримували так довго, бо полісмени чекали на перекладача, який потрібний для проведення всіх процедур. При цьому Дарина вільно говорить польською.

Джерело: gazeta.ua


06 жовтня 2017, 11:11
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Як виглядав Перечин 79 років тому (фото)

На Закарпатті виявили нове велике родовище золота

Мисливські господарства Закарпаття проводять облік диких тварин (фото)

Чому на Водохресний святвечір потойбічна сила особливо небезпечна

Увага! Застереження водіям Закарпаття

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину