Рубрика: Суспільство

04 жовтня

У Виноградові на залізничній колії влаштували ринок

foto

Шкіряне взуття, порцеляна, вживаний одяг, кухонні ваги віку наших бабусь, аксесуари для велосипедів, зношені горщики, ікони, підсвічники, біжутерія, домашні кролики, закрита в пляшку індійська кобра...

Закрита в пляшку індійська кобра на ринку, де важить кожна гривня. «Будь ласка, беріть, у нас усе знайдете!» − говорять нескінченні ряди, примовляють заохочуючи старші жінки, які сидять на землі, та чоловіки, що стоять поруч них.

Шкіряне взуття, порцеляна, вживаний одяг, кухонні ваги віку наших бабусь, аксесуари для велосипедів, зношені горщики, ікони, підсвічники, біжутерія, домашні кролики, закрита в пляшку індійська кобра, пише ГК.

Знаходимо найдивніші речі серед колій у когось із виноградівських продавців. За 16 км від міста сідаємо у с. Чорний потік на Боржавську вузькоколійку, як її називають місцеві – Жужа, яка протягом десятиліть була єдиним засобом пересування для мешканців населених пунктів, що знаходяться поблизу основної залізничної колії.

На Закарпатті, власне в усій Україні, ця рідкість має власну романтику, хоча через повільність дизельного двигуна 1956 року випуску та незручності вагонів, які вже пережили свої кращі часи, щораз менше людей обирає Жужу як альтернативу. Завдяки громадській ініціативі, вже місяць курсує як туристичний поїзд це чудо Боржавської вузькоколійки, яке залучає усе більше відвідувачів, проте не усі радіють цій новині.

 


04 жовтня 2017, 17:33
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Лохина не для лохів. Киянка вирощує на Закарпатті американську "родичку" закарпатських яфин (ФОТО)

Життя після жаху: Історія подружжя, дитину якого врятували ужгородські лікарі (ФОТО)

У Карпатах гриби ростуть навіть під снігом (фото)

Понад тисяча українських сімей перейшли на сонячні батареї за цей рік

Помер відомий закарпатський учений, історик і етнолог Михайло Тиводар

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину