Рубрика: Суспільство

02 жовтня

В Ужгороді пройшов фестиваль для дітей "Антиспінер" (ФОТО)

foto

30 жовтня

У суботу, 30 вересня, дорослі і діти святкували день народження міста, який минулого тижня довелося перенести через погану погоду.

На "Території щастя" були творчі майстер-класи, ігри, змагання, вікторина, квест та аніматорська програма. "Сувеніри з кави та мішковини, кумедні комашки з фетру, чарівні ліхтарики-підсвічники, ляльки-мотанки, амулети на щастя, керамічні вазочки – це далеко не весь перелік наших творчих майстер-класів. І ми вдячні кожній людині, яка долучилася і разом з нами зробила для дітей таке гарне свято", – сказала співзасновниця ГО "Щасливі діти" Людмила Сюзева.

Незвичним і водночас дуже цікавим було заняття, під час якого вчитель ужгородської спеціальної школи-інтернату Тетяна Попович вчила дітей мові жестів. "У мене є сусід Сашко, який не чує. І ми з ним не граємося, бо він ніколи не говорить. Тьотя Таня показала, як можна спілкуватися з Сашком", – поділився 10-річний Максим. На необхідності дбайливого ставлення до навколишнього середовища та оточуючих на святі був зроблений особливий акцент. Екологічна локація, майстер-клас від волонтерки ГО "Барбос" Наталії Данильченко, виготовлення годівничок від закарпатських лісівників – заходи, які несуть важливу місію – виховати у дітей толерантність, дбайливість.

"Цей захід насправді має набагато більший вплив на суспільне життя, ніж здається на перший погляд. Те, що діти – задоволені і щасливі – це одне. Але тут насправді відбувається набагато більше. Це – неймовірний приклад того, як люди можуть об’єднуватися, запалені спільною ідеєю. Нам вдалося консолідувати і простих громадян, і представників бізнесу, і влади. До речі, коли ми проводимо такі заходи, то завжди шукаємо можливість забезпечити майстриням та іншим учасникам витратні матеріали. Це дозволяє робити заходи безкоштовними, аби абсолютно всі охочі мали змогу взяти в них участь. І якщо зазвичай ми самі "стукаємо у двері" і пропонуємо долучитися до хорошої справи, то цього разу були приємно вражені, коли представники Комінвестбанку запропонували свою підтримку. Також цей захід підтримала Ужгородська міська рада. І це дуже радує, оскільки говорить, що, по-перше, наша діяльність потрібна, а, по-друге, що нам довіряють", – прокоментувала керівник ГО "Щасливі діти" Ольга Павлова.

І як на справжньому дні народженні, була вітальна листівка. А вірніше – ціла книга “Ужгород – місто щасливих людей”, яку діти разом з дорослими малювали і підписували рідному місту. Незабаром ця книга "оселиться" у міській раді, і всі охочі зможуть доповнювати її своїми побажаннями.


02 жовтня 2017, 16:40
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


До уваги подорожуючих! Укрзалізниця призупинила продаж квитків на дати після 25 березня

Про нюанси отримання податкової знижка для ФОП

Європейський союз зупинив проекти з модернізації КПП на кордоні з Україною

Як виглядало Мукачево у Чехословацьку епоху? - архівні фото

В Ужгороді лунала «Молитва за Україну»

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину