Рубрика: Суспільство

07 вересня

У Рівненській області отруїлися 16 школярів

foto

14 дітей було госпіталізовано

Через спалах захворювання на гостру кишкову інфекцію постраждало 16 учнів перших класів навчально-виховного комплексу "Загально освітня школа І ст. - гімназія" смт. Зарічне, повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби. 

До лікарні з діагнозом "Харчове отруєння" було госпіталізовано 14 учнів, двоє дітей від госпіталізації відмовилися і лікуються амбулаторно.

Спеціалісти Держпродспоживслужби обстежили харчоблок закладу та встановили ряд порушень санітарного законодавства та законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів, що ймовірно зумовили виникнення спалаху.

Зокрема, в харчоблоці не було достатньої кількості холодильного і морозильного обладнання, відсутні термометри для контролю температури, не дотримується "товарне сусідство" при зберіганні харчових продуктів, які швидко псуються, порушуються вимоги обробки яєць.

Крім того, мийні ванни в м'ясному цеху не підключені до каналізаційної мережі, а частина інвентарю вимагає заміни та оновлення маркування, в закладі недостатньо стелажів для зберігання посуду і відсутні контейнери для зберігання овочів, з порушенням ведеться журнал бракеражу готової продукції, недостатня кількість інвентарю для прибирання .

Функціонування харчоблоку тимчасово призупинено до усунення всіх виявлених недоліків.

Українська Правда


07 вересня 2017, 13:39
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Євросоюз хоче заборонити польоти одразу до трьох українських аеропортів

До уваги містян: в центральній частині Ужгорода можливі перебої водопостачання

Підприємствами Закарпатської області завдано збитки водним ресурсам

Українські телеканали більше 10% своїх новин роблять з повідомлень у Facebook і Twitter

Карпатська бринза: 10 цікавих фактів про "гуцульську віагру"


Прокоментуй новину