Рубрика: Суспільство

01 вересня

У Європі найвищий рівень підліткової залежності від азарту

foto

12,3%

Вчені з Великобританії і Португалії провели дослідження на тему пристрасті підлітків до азартних ігор, повідомляє УНН.

Виявилося, що найвищий рівень лудоманії серед європейських підлітків - 0,2-12,3%. В Океанії (Австралія і Нова Зеландія) цей показник становить 0,2-4,4%, а в Північній Америці -2,1-2,6%.

Використання системного підходу до вивчення демографічної проблеми підліткової ігрової залежності дозволяє стверджувати, що дана проблема, як правило, властива:

- чоловікам;

- особам, які належать до етнічних меншин;

- людям, батьки яких також страждали від ігрової залежності;

- молодим людям, вік яких трохи перевищує підлітковий;

- інтернет-залежним людям.

Таким чином, значна кількість молодих людей перебуває під негативним впливом азартних ігор, не дивлячись на величезну кількість заборон, накладених на даний вид розваг. Нагадаємо, в Україні азартні ігри заборонені з 2009 року, єдиним легальним видом масових ігор залишаються лотереї, які за своєю природою не належать до азартних. Однак, згідно з інформацією в ЗМІ, в Мінфіні, схоже, вирішили легалізувати азартні ігри під виглядом лотерей.

В цьому році був представлений проект ліцензування лотерей, який, за оцінками експертів, містить прихований підтекст, що надає можливість обладнати лотерейний термінал (ЛТС) в "однорукового бандита". Зовні апарати майже ідентичні, різниця тільки в програмі, встановленій в них.

Експерти припускають, що завдяки Мінфіну під виглядом ЛТС зможуть функціонувати азартні автомати, що призведе до сплеску лудоманії в Україні. Проект Мінфіну також розкритикували в Держказначействі, податковому комітеті ВР і АМКУ. Однак автори проекту від своєї ідеї поки не відмовилися.

 


01 вересня 2017, 12:32
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Ужгородський коледж культури і мистецтв запрошує до знайомства потенційних вступників

5 ДТП сталось на Закарпатті

На берегах Ужа утворили сміттєзвалище (фотофакт)

У МОЗ розповіли, кому з українців доведеться платити за візит до сімейного лікаря

Інопланетні комахи були завезені на Землю, – британські вчені

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину