Рубрика: Суспільство

11 серпня

Ужгородці отримають нове місце для сімейного відпочинку

foto

Лісівники облаштують зону відпочинку у дубовому лісі

Працівники ДП «Ужгородський лісгосп» вирішили облаштувати рекреаційне місце відпочинку для людей прямісінько біля обласного центру - в лісі на шляху автотраси міжнародного значення «Київ-Чоп».

Лісова ділянка, на якій з'явиться рекреаційний пункт, обрана недаремно. Для встановлення місця відпочинку є всі передумови - і близькість до обласного центру та кордону зі Словаччиною, і хороший дубовий ліс, перебування в якому повинно приносити задоволення людям.

Минулого тижня керівник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга розглянув концепцію розвитку даної території, яка запропонована Ужгородським лісгоспом. Після обговорення всіх нюансів, розпочалося очищення лісової ділянки від небезпечних дерев. А сьогодні геодезисти провели зйомку ділянки та позначили на схемі ростучі дерева для того, щоб надалі архітектори та дизайнери мали змогу сформувати проект майбутнього рекреаційного комплексу.

Очільник лісового господарства району Василь Кий вважає, що створення подібного рекреаційного об'єкту є актуальним та відповідає тенденціям розвитку туризму на Закарпатті. Туристична привабливість району збільшиться, а у місцевих жителів з'явиться нове місце для сімейного відпочинку серед дубового лісу.

Джерело: prozak.info


11 серпня 2017, 16:18
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Мати студента з Польщі, який спалив тризуб у Тернополі, виправила його помилку

За минулу добу ужгородці викликали поліцію 77 разів

Автомобільний рух на трасі "Київ–Чоп" перекрили протестувальники

В Мукачеві проведуть цеременію переведення годинника найстаріших курантів міста

В одному із храмів Ужгорода знайшли унікальні історичні артефакти

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину