Рубрика: Надзвичайне

09 серпня

Закарпатці ще мають шанс загадати купу бажань

foto

Зорепад Персеїди скоро досягне свого піку

12-13 серпня свого піку досягає зорепад Персеїди - один з трьох найбільших зорепадів. Він має найкрасивіші метеорні потоки.  Максимальна кількість горючих частинок може досягти більше 200 на годину. Щоб його побачити, необхідно дивитися в бік сузір'я Персея. Спостерігати його можна тільки в Північній півкулі.

Персеїди є дуже потужним і надзвичайно красивим метеорним потоком, під час якого все небо ніби всипається падаючими зірками. Найбільші з них залишають на небі досить помітний слід, який може бути видно навіть кілька секунд. Персеїди являють собою частинки хвоста комети Свіфта-Таттла, яка наближається до нашої планети приблизно 1 раз на 135 років. Останній раз це сталося в грудні 1992 року. Однак через її розкішний хвіст Земля проходить кожен рік. Тоді ми бачимо зорепад, викликаний Персеїдами. Всі ці яскраві метеори з'являються з боку сузір'я Персея.

Для того, щоб побачити зорепад Персеїди, достатньо знайти місце, де буде хороший огляд небосхилу, бажано в цей час перебувати подалі від всіх джерел світла.

Загадуючи бажання, необхідно перебувати одному.  Також важливо пам'ятати про те, що з поганими думками бажання загадувати не можна: воно не принесе успіху.

Джерело: Українські новини


09 серпня 2017, 15:38
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Увага! Тумани та ожеледиця

Моторошна ДТП у Мукачеві. Є жертви та травмовані (фото)

Жахлива ДТП на трасі "Київ-Чоп". Потерпілого водія довелось вирізати із понівеченої фури (фото)

З початку року внаслідок ДТП в Україні загинуло понад 3 тисячі осіб

У прикордонному містечку на вокзалі виявили тіло чоловіка

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину