Рубрика: Суспільство

02 серпня

За сім місяців 2017 року людство вичерпало річні ресурси Землі

foto

Ще п'ять місяців людству доведеться жити за рахунок екологічних ресурсів майбутніх поколінь.

Всесвітній фонд дикої природи (WWF) та некомерційна організація Global Footprint Network опублікували звіт, згідно якому станом на середу, 2 серпня, людство вже перевищило витрати ресурсів, які планета здатна відновити за цілий рік.

За сім місяців поточного року людство спожило стільки води, повітря, рослинних та тваринних продуктів,  скільки мало б спожити за 12 місяців. Отже, п'ять місяців, що залишились до кінця року, людству доведеться жити "у кредит" - за рахунок ресурсів майбутніх поколінь

"Ми використали більше екологічних ресурсів, ніж природа може регенерувати за цей самий період. Ми впіймали більше риби, зібрали більше врожаїв, вирубали більше лісів. Ми викинули більше вуглецю та випили більше води, ніж океани та ліси можуть абсорбувати за рік", - йдеться у звіті.

 

 

 

Показник відновлення планетарних ресурсів обчислюється з 1986 року. При цьому перетин межі щороку наступає дедалі раніше. У 1993 році - 21 жовтня, у 2003 - 22 вересня, у 2015 - 13 серпня. Парникові гази, які утворюються внаслідок спалювання вугілля, нафти і газу, становлять близько 60% карбонового "сліду" людства на планеті.


02 серпня 2017, 17:05
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


За десять метрів від Берегівської міської ради: хайтек по-європейськи (фото)

Від чихуахуа до алабаїв: Міжнародна виставка собак усіх порід триває в Ужгороді (фото)

Як виглядала Верховина в 1976 році (фото)

Карпатські місця сили. Де закарпатці шукають Бога?

Пам'ятник біля підніжжя гори Сороча в Підгорянах на околицях Мукачева (фото)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину