Рубрика: Суспільство

02 серпня

Лісівники Міжгірщини вже оштрафували п'ять осіб за вогонь у лісі

foto

У зв'язку з встановленням спекотної погоди лісівники Міжгірського держлісгоспу в черговий раз закликають жителів регіону берегти ліс від вогню і продовжують активну роботу по припиненню порушень.

Рейди, спрямовані на недопущення та припинення порушень Правил пожежної безпеки в лісах, на території району проходять щодня. Станом на 2 серпня з початку пожежонебезпечного періоду поточного року фахівцями проведено 27 рейдів. В ході даних заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 5 осіб, оштрафованих на 425 гривень. 

«Причиною пожежі може бути кинута в лісі цигарка або палаючий сірник або залишене багаття. Особливо велика небезпека пожежі в жарку суху погоду, яка встановилася наразі на Закарпатті. Від одного кинутого на траву сірника може спалахнути суха трава. Достатньо іскри, невеликої вуглинки, щоб вона спалахнула. І тоді вогонь може охопити весь ліс», - зазначає директор ДП «Міжгірське ЛГ» Іван Барна. 

Найголовніше в попередженні лісових пожеж - суворе і неухильне дотримання нескладних правил протипожежної безпеки, правил поведінки в лісі. Перебуваючи в лісі, потрібно бути гранично обережним з вогнем, інформувала Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.


02 серпня 2017, 14:44
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Євросоюз хоче заборонити польоти одразу до трьох українських аеропортів

До уваги містян: в центральній частині Ужгорода можливі перебої водопостачання

Підприємствами Закарпатської області завдано збитки водним ресурсам

Українські телеканали більше 10% своїх новин роблять з повідомлень у Facebook і Twitter

Карпатська бринза: 10 цікавих фактів про "гуцульську віагру"


Прокоментуй новину