Рубрика: Суспільство

19 травня

В е-декларації необхідно внести зміни, через санкції проти російських компаній

foto

У багатьох декларантів вказані електронні скриньки mail.ru, yandex.ru, bk.ru

Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) закликає суб'єктів декларування змінити електронні адреси російських доменів в Реєстрі декларацій. Про це повідомила прес-служба НАЗК.
"На виконання указу президента ... просимо невідкладно змінити електронні поштові скриньки російських доменів (наприклад: mail.ru, yandex.ru, bk.ru) в особистих облікових записах Єдиного державного реєстру декларацій осіб на створені на українських серверах (наприклад: ukr.net, i.ua, email.ua, gmail.com)", – повідомляє прес-служба Агентства.
В агентстві пояснили процедуру зміни електронної поштової скриньки.
"Для зміни електронної поштової скриньки облікового запису необхідно на одному з українських поштових сервісів отримати персональну електронну адресу. Після цього авторизуватися в Реєстрі за посиланням portal.nazk.gov.ua за допомогою власного ЕЦП. Потім потрібно перейти у вкладку "Мій профіль", натиснути кнопку "Змінити контактні дані", в поле "новий E-mail" вказати новий поштовий ящик і натиснути кнопку "Змінити E-mail", – пояснили в НАЗК.
Після цього, відзначають в агентстві, на новий поштовий ящик прийде лист з підтвердженням. Для завершення операції необхідно перейти за посиланням з листа.
У НАЗК підкреслили, що для зміни електронної адреси в особистому кабінеті реєстру не потрібно отримувати новий електронний цифровий підпис.

За матеріалами Сегодня


19 травня 2017, 21:11
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Закарпатті зменшилась чисельність населення

Ужгородські правоохоронці розпочали розслідування за фактом жорстокого поводження з тваринами

У Тернополі дитина жебракувала через кредити батьків

Великобританія заборонить вушні палички

Черговий випадок живодерства в Ужгороді

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину