Рубрика: Анонси

17 травня

Митці Закарпаття малюватимуть травневий Ужгород

foto

26 травня на базі Обласного організаційно-методичного центру культури відбудеться семінар-пленер «Ужгород травневий», у якому візьмуть участь художники-аматори та професіонали.

Він проводиться вже кілька років поспіль. Цьогоріч митці малюватимуть в історичному центрі Ужгорода та на околицях міста.
Мета семінару-пленеру – налагодження зв’язків та обміну творчим досвідом і новими ідеями між митцями з усіх районів Закарпаття та напрацювання навиків у написанні урбаністичного пейзажу.
Художники-аматори матимуть можливість творити поряд із професіоналами, побачити їх у процесі роботи, почути їхні поради. А ще, – поспілкуватись у невимушеній, дружній атмосфері. Цього разу  з ними попрацюють відомі митці України, які здобули широкого визнання як вдома, так і за кордоном. Про тематичну картину у своїй творчості розповість Олена Кондратюк, а практичну допомогу безпосередньо під час роботи над картиною надасть Василь Вовчок.
У семінарі-пленері візьмуть участь Емма Левадська, Тетяна Сопільник, Олександр Сидорук, Василь Вовчок, Петро Шолтес із міста Ужгород, Ольга Гал та Любов Шпак із міста Виноградів, Антоніна Дурда з Іршавщини, Михайло Грига з смт Воловець, Ірина Попдякуник із міста Мукачево, Магдалина Березанич із смт Великий Березний та ін.
Учасники відвідають художній салон «Арт–Про», де зможуть ознайомитися з творчістю відомих митців Закарпаття.
На завершення відбудеться огляд, обговорення виконаних робіт учасниками семінару-пленеру та підведення підсумків, на якому виступить директор Обласного організаційно-методичного центру культури Ганна Дрогальчук.
Володимир МИШАНИЧ, провідний методист Обласного організаційно-методичного центру культури

 


17 травня 2017, 15:21
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Заватра закарпатська «Бавка» потішить своїх глядачиків прем’єрою вистави «Чарівні слова»

Ужгородські музиканти запрошують на благодійний концерт

Мукачево святкуватиме 10 днів

Ужгородська міська бібліотека запрошує на творчу зустріч

Масштабним святковим концертом Ужгородський коледж культури і мистецтв днями відзначить 70-річчя


Прокоментуй новину