Рубрика: Культура

14 травня

Переможцем Євробачення-2017 став Сальвадор Собрал з Португалії

foto

13 травня відбувся фінал Євробачення-2017.

За підсумками глядацького голосування та оцінок журі переможцем став Сальвадор Собрал з Португалії, набравши 758 балів. Його пісню «Amar Pelos Dois» визнали переможною і професійні журі, і глядачі. Це перша перемога Португалії на Євробаченні.

 

Друге місце - у Крістіана Костова з Болгарії (615 балів), третє - у Sunstroke Projectу з Молдови (374 бали).

Переможця Євробачення-2017 визначили співвідношенням голосів професійного журі від 42-х країн-учасниць конкурсу та глядачів – 50 на 50. Згідно з правилами пісенного конкурсу та протоколом Європейської мовної спілки журі «Євробачення» складається з п’яти членів на чолі з головою. В Україні до складу журі пісенного конкурсу цьогоріч обрали Сержа Гагаріна, Софію Тарасову, Сергія Грачова, Яну Прядко та Юрія Рибчинського, який став головою.

Журі надоло перевагу Сальвадору Собралу з Португалії, який набрав 382 бали. Другим за версією журі став болгарин Крістіан Костов, третім - швед Робін Бенгтссон.

Щодо глядачів, то для них першим був так само Сальвадор Собралу (376 балів), другим - Крістіан Костов (337). На третє місце глядачі поставили Sunstroke Project з Молдови, що і стало для гурту вирішаліним.

Українська група O.Torvald із піснею «Time» посіла лише 24 місце, набравши у підсумку 36 балів.

Всього у фіналі змагалися 26 учасників.

Довший час головним претендентом на перемогу в цьогорічному конкурсі вважався 34-річний італієць, переможець конкурсу в Сан-Ремо Франческо Габбані. Він виконав танцювальну пісню Occidentali's Karma. Однак буквально напередодні фіналу букмекерські контори змінили прогноз. Вони віддали перевагу 27-річному представнику Португалії Салвадору Собралу з баладою Amar pelos dois, яка радикально відрізнялась від інших номерів Євробачення.

Також серед претендентів на перемогу називали 17-річого Крістіан Костова, представника Болгарії, але уродженця Москви представляє Болгарію з баладою Beautiful Mess. Також високі рядки в рейтингах iTunes в багатьох країнах Європи посідали композиція бельгійки Бланш City Lights.


14 травня 2017, 12:16
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У Закарпатському академічному обласному театрі ляльок покажуть виставу "Наталка Полтавка"

В Ужгороді діє виставка робіт молодої художниці Любові Павлишин

Нова перемога у Львові: ужгородський "Бліц" знову найкращий (фото)

У Закарпатському обласному театрі ляльок сьогодні покажуть виставу "Чородій Марабу"

Закарпатський гурт "Hudaki Village Band" дасть сольний концерт в Ужгороді

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину