Рубрика: Анонси

05 травня

Мрії збуваються

foto

Закарпатска обласна філармонія запрошує!

Без сумніву, сцена Закарпатської обласної філармонії є бажаною для кожного артиста, а надто молодого й перспективного. Саме такою є студентка Ужгородського державного музичного училища ім.Д.Задора Ніколетта Герцак. Дівчина навчається у класі викладача Надії Підгородської – заслуженого працівника культури України, знаної співачки, колишньої солістки Ансамблю солістів «Музичний лекторій» Закарпатськлої обласної філармонії. Тож здібна учениця має на кого рівнятися і радує наставницю очевидними успіхами: за роки навчання вона встигла здобути відзнаки на багатьох міжнародних і Всеукраїнських конкурсах, серед яких Гран-прі Міжнародного конкурсу-фестивалю «New Year Star» (М.Київ, 2014), Гран-прі фестивалю «Яскрава країна» (2015), Гран-прі Міжнародного фестивалю-конкурсу «Закарпатський едельвейс» (м.Ужгород, 2016), 1-а премія на «Stankovych fest» (2017) та ін. Володарка яскравого колоратурного сопрано, вона впевнено долає все нові і нові творчі вершини, і можемо тільки пишатися, що на нашій землі не переводяться співочі таланти. 

Тож 7 травня у Закарпатській обласній філармонії із сольним концертом «Un sogno diventato realta…»  («Мрії збуваються…») виступить Лауреат міжнародних і Всеукраїнських конкурсів Ніколетта Герцак (сопрано). У програмі – визнані шедеври вокального світового мистецтва: романси А.Кос-Анатольського, М.Римського-Корсакова, «Соловей» К.Сен-Санса, «Баркарола» Ф.Шуберта, «Бахіана» В.Лобоса, «Alleluia» В.А.Моцарта, арії з опер Г.Генделя, У.Джордано, К.Доніцетті, Дж.Верді, Л.Бернстайна. Концертмейстер – Юлія Тетерюк-Кінч. Ведуча – Наталія Стинич. Концерт відбудеться у рамках проекту «Музика вихідного дня».

Початок о 17.00.

Ніколетта Герцак виступала вже на багатьох сценах, в тому числі і на філармонійній. Однак це її перший великий сольний концерт у залі філармонії. Тож бажаємо співачці насолодитися своїм дебютом, а слухачам – талановитою виконавицею і чудовою музикою.

Підготувала Таїсія Грись


05 травня 2017, 15:06
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Заватра закарпатська «Бавка» потішить своїх глядачиків прем’єрою вистави «Чарівні слова»

Митці Закарпаття малюватимуть травневий Ужгород

Ужгородські музиканти запрошують на благодійний концерт

Мукачево святкуватиме 10 днів

Ужгородська міська бібліотека запрошує на творчу зустріч


Прокоментуй новину