Рубрика: Суспільство

20 квітня

В Україні набув чинності закон про Єдиний держреєстр військовозобов’язаних

foto

Реєстр міститиме персональні і службові дані військовозобов’язаних громадян України 17-60-річного віку

У четвер, 20 квітня, набув чинності закон України про створення Єдиного державного реєстру військовослужбовців. Закон 16 березня ухвалила Верховна Рада, а 14 квітня його підписав президент. 19 квітня документ опублікувала парламентська газета «Голос України», - повідомляє Захід.нет.

Єдиний держреєстр є єдиною автоматизованою інформаційно-телекомунікаційною системою, де зберігається інформація про всіх військовозобов’язаних (призовників).

Реєстр повинен містити персональні і службові дані військовозобов’язаних громадян України 17-60-річного віку, зокрема, відомості про дату виїзду за межі України й дату повернення на територію України.

У нього переносяться відомості з ЦВК, Держприкордонслужби, Міносвіти, міграційної та фіскальної служб. До реєстру також мають входити дані військовозобов’язаних (призовників) з облікових карток та особистих справ військкоматів.

Власником усієї інформації є Міністерство оборони України, а розпорядником – Генеральний штаб ЗСУ.

«Реєстр має допомогти веденню військового обліку; плануванню та виконанню заходів мобілізації, призову на строкову військову службу, прийняттю на військову службу за контрактом; інформаційному забезпеченню осіб, звільнених з військової служби, які мають право на пенсію, та членам сімей загиблих військовослужбовців відомостями щодо військового обліку», – повідомили раніше в Міністерстві оборони України.


20 квітня 2017, 14:29
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Вчені оголосили, скільки людей житиме на Землі в 2018 році

Працівники поліції Ужгородщини відшукали двох безвісти зниклих

На Виноградівщині проводять аварійно-невідкладні роботи на дамбі в селі Липча (ФОТО)

В Мукачеві в ЦНАПі почнуть приймати заяви на вступ до мистецьких шкіл

Сьогодні - останній день реєстрації на ЗНО

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину