Рубрика: Суспільство

19 квітня

До Землі летить великий блискучий астероїд

foto

Астероїд JO25 шириною близько півкілометра наближається до Землі. У ніч на 20 квітня він підійде до Землі на відстань 1,8 млн км (приблизно п'ять дистанцій від Землі до Місяця).

Це максимально близька відстань наближення подібного космічного тіла за останні 400 років, повідомили в американському космічному агентстві НАСА, передає Бі-бі-сі.

При цьому в НАСА відзначили, що більш дрібні космічні тіла регулярно пролітають повз Землю і на більш близькій відстані.

Астероїд JO25 не несе реальної загрози планеті, хоча і входить до переліку космічних об'єктів, потенційно небезпечних для життя на Землі. Якби подібний астероїд зіткнувся із Землею, був би повністю зруйнований один з континентів, навіть якби астероїд впав в океан, стверджують фахівці.

Астероїд буде летіти з рекордно високою швидкістю - близько 33 км в секунду, це близько 120 тис. км на годину. У момент зближення із Землею астероїд за рахунок його блискучій поверхні можна буде розгледіти навіть в невеликі телескопи, повідомляє британська телерадіомовна корпорація.


19 квітня 2017, 14:51
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


В Україні оголосили в розшук 7 тис. неплатників аліментів

Мати повідомила про зникнення її 14-річного сина

Закарпатці найбільше в Україні мріють проживати за кордоном

Сьогодні в Ужгороді розпочинаються командно-штабні навчання з цивільного захисту

Сильній вітер пошкодив покрівлю Виноградівської школи

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину