Рубрика: Суспільство

17 квітня

Податкова описала майно Національної спілки письменників

foto

Через борги

Нерухомість Національної спілки письменників України (НСПУ) в Одесі та Харкові описано податковою службою під майнову заставу через борг із земельного податку. Про це повідомив голова НСПУ Михайло Сидоржевський у інтерв'ю «Дзеркалу тижня».

«Частину майна Спілки — а це нерухомість в Одесі та в Харкові — податковою службою вже описано під майнову заставу. Це означає, що у разі непогашення боргу із земельного податку (а на сьогодні він становить близько 1 млн 500 тис. грн) частину майна в обов'язковому порядку буде продано через суд — для того, щоб погасити борги перед КМДА. Причому за цінами, значно нижчими від вартості цього майна», – сказав голова НСПУ.

За його словами, наразі збитковими є будинки творчості письменників в Одесі та Ірпені, пансіонат «Нафтуся» у Трускавці, а також Будинок письменників у Києві.

«Наведу приклади. З 1 січня 2016 р. розмір земельного податку за користування земельною ділянкою (0.36 га) по вул. Банковій, 2 в Києві становив 157 тис. грн на місяць. Зрозуміло, що ця сума є абсолютно непідйомною для Cпілки, і ми не платили цього податку. Вдалося домогтися, щоб із 1 червня 2016 р. щомісячний розмір земельного податку був зменшений до 52 тис. грн (на сьогодні це 56 тис. грн). Але ми не можемо сплачувати й цю суму. Відтак, ведемо роботу з мінімізації розміру земельного податку до 0,03%», – зазначив Сидоржевський.


17 квітня 2017, 9:15
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Закарпатті зменшилась чисельність населення

Ужгородські правоохоронці розпочали розслідування за фактом жорстокого поводження з тваринами

У Тернополі дитина жебракувала через кредити батьків

Великобританія заборонить вушні палички

Черговий випадок живодерства в Ужгороді

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину