Рубрика: Суспільство

11 квітня

Напередодні Великодня, тячівські рятувальники турбуються про безпеку культових споруд (фото)

foto

Незабаром у вірників Світлі Великодні Свята. У храмах будуть проводитися численні богослужіння, адже кожний порядний християнин у ці дні навідається до церкви

На жаль, такі світлі праздники у протипожежному плані не завжди закінчуються святковим настроєм. Щоб святкування не затьмарилося лихом вогняної біди, закарпатські рятувальники напередодні Великодня зустрічаються із духовенством краю та проводять профілактичні заходи.
Так, упродовж 10-11 квітня працівники Тячівського райвідділу Управління ДСНС України у Закарпатській області відвідали близько 30 церков, костьолів, соборів та інших храмів м. Тячів та прилеглих населених пунктів, де відбуватимуться богослужіння, й роз’яснили настоятелям та працівникам культових споруд вимоги щодо дотримання правил пожежної безпеки. А також розповсюдили листівки відповідної тематики. Усього в районі нараховується близько 80 храмів різних релігійних конфесій.
Особливостями культових споруд є те, що в них використовується відкритий вогонь, свічки, факели, світильники, попри це вони є об’єктами з масовим перебуванням людей. Під час святкових богослужінь кількість прихожан у храмах зростає у рази, а використання відкритого вогню може створювати потенційну небезпеку.
Крім цього, старі культові споруди переважно зведені з використанням дерев’яних матеріалів. Пожежі, що виникають на таких об’єктах, є резонансними, завдають як матеріальних, так і великих моральних збитків державі та суспільству.
Варто зазначити, що самі священнослужителі добре розуміють важливість дотримання правил пожежної безпеки. Правда, у більшості випадків причинами виникнення пожеж є людський фактор – необережність у поводженні з вогнем самих прихожан.
Отож рятувальники нагадують громадянам, що готуючись до Великодня, кожному треба пам’ятати про безпеку не лише у церкві, а й вдома та із розумінням поставитися до застережень і вжити всіх необхідних заходів щодо попередження можливих пожеж.


11 квітня 2017, 12:24
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Закарпатті зменшилась чисельність населення

Ужгородські правоохоронці розпочали розслідування за фактом жорстокого поводження з тваринами

У Тернополі дитина жебракувала через кредити батьків

Великобританія заборонить вушні палички

Черговий випадок живодерства в Ужгороді

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину