Рубрика: Спорт

11 квітня

Юна закарпатка Софія Нежива стала чемпіонкою у міжнародних змаганнях із тхеквондо (ФОТО)

foto

Минулого тижня в Ужгороді пройшов міжнародний турнір із тхеквондо, у якому змагалися 150 юних спортсменів з України та Словаччини.

Нагадаємо, що в цих змаганнях наша маленька спортсменка Софія Нежива виборола друге місце, а вже цими днями вона змагалась у міжнародних змаганнях, що пройшли у Словаччині.

17888573_660285454182246_1477088842_nУ Тренчині відбулися міжнародні змагання з цього виду спорту, в якому взяли участь спортсмени з Угорщини, Польщі, Чехії, Словаччини.

Нашу державу на турнірі представляла Софійка Нежив (тренер – Віктор Машкаринець). У категорії до 30 кг юна закарпатка змогла вибороти перше місце, перемігши свою суперницю із Кошіце. Крім того їй вручили кубок «Найдальшої гості».

Наступні змагання з тхеквондо відбуться також у Словаччині в м. Кошіце.