Рубрика: Кримінал

07 квітня

Чиновника покарали через конфлікт інтересів

foto

За принципової позиції прокуратури, 6 квітня 2017 року Апеляційним судом Закарпатської області скасовано постанову Рахівського районного суду і керівник органу місцевого самоврядування району за вчинене адміністративне правопорушення отримав належне покарання у виді адміністративного штрафу в розмірі 3 400 грн.

Як повідомив, керівник Тячівської місцевої прокуратури Степан Жовнір, прокуратурою здійснюється постійний аналіз стану законності у сфері запобігання корупції з метою попередження пов’язаних з корупцією правопорушень у публічній і приватній сферах суспільних відносин.
Так, за результатами розгляду в Рахівському районному суді протоколів про вчинення одним із керівників органів місцевого самоврядування району адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією (конфлікт інтересів), останнього судом визнано винним.
Проте звільнено від передбаченої законом відповідальності на підставі ст. 22 Кодексу України про адміністративні правопорушення - через малозначність. Прокуратура оскаржила в Апеляційний суд цю постанову і добилася справедливого покарання.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області

07 квітня 2017, 18:51
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Мукачівець влаштував наркопритон у власній квартирі

Закарпатські прикордонники завадили незаконному переміщенню транспортного засобу

Неповнолітньому вбивці обрали запобіжний захід

З'явилось фото згорілої "Audi A7", яку спалили на Виноградівщині (фото)

Поліцейські Мукачівщини виявили підроблене водійське посвідчення

їїїїїїїї...

закон
07 квітня 2017, 22:35

давно пора выводить коррупционеров на читсую воду. В мукачево к примеру давно просится народный процесс над ворами во власти. Сколько земли уворовано у громади города и прилежащих сел? сколько главный земельщик Кушнир иван, со своим племянником Островским колей,который возглавляет земуправление в ратуше. Кушнир иван(директор педучилища плюс швагор известной аферистки Анны Иваницкой, годами была заммера) возглавляет земкоммисию в раде по приказу балоги увели сотни тысяч гектаров народных земель, аеродром, комунальные земли, недвижимости, ве тихо перекочевало на комиссиях через сесии в руки воров в законе. не зря народ говорит, что скоро чтото должно произойти в Мукачево, уж больно сильно тучи сгущаются над бандой балоговской

Прокоментуй новину