Рубрика: Суспільство

06 квітня

Ведмідь Стафан успішно призвичаївся до життя у "Синевирі"

foto

Невдовзі ведмідь гулятиме у загальному вольєрі

Півтора тижня тому до Реабілітаційного центру бурого ведмедя (Синевир) привезли клишоногого з Хмельницька. 400-кілограмовий Стефан вже встиг призвичаїтись до життяна природі і радо ласує смаколиками від працівників Центру.

За словами ветеринара, після загального огляду, висновок такий: тварина у задовільному стані. Стефан має відмінний апетит. Для нього розроблено збалансований раціон. Ведмідь дуже любить рибу і моркву, звісно не відмовляється від хліба і фруктів…

Нагадаємо, що ведмідь Стефан раніше виступав у цирку разом з артисткою Мартою Бужановською. Це тривало кілька років. Відтак, жінка покинула арену і забрала з собою Стефана, бо надто була прив’язана до цієї тварини. Втім, утримання хижака – недешева справа. Для неї це була непроста річ. У січні Марта раптово померла, тож опікуватися ведмедем, якого вона утримувала 15 років, було вже нікому.

Щоб тварина не загинула, її прихистив приватний зоопарк у тому ж Хмельницькому і особисто про нього подбав пан Альохін. Відтак тварина була передана до Реабілітаційного центру бурих ведмедів. Для транспортування та харчування Стефана пан Альохів зробив благодійний внесок у розмірі 3500 грн., таку ж суму зібрали волонтери і просто небайдужі люди з Хмельницька, за що їм велика подяка.

Національний природний парк "Синевир"


06 квітня 2017, 16:51
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


В Ужгороді знову горів контейнер для сміття

Захворюваність на грип та ГРІ в Закарпатській області нижче епідемічного порогу

Куди піти на свята в Ужгороді

На Верховині посилено охороняють новорічні красуні від ялинкових "браконьєрів"

11 грудня - Міжнародний день гір

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину