Рубрика: Суспільство

01 квітня

Небезпечна розв’язка на виїзді із Мукачева (фото)

foto

Небезпечна кругова транспортна розв’язка на виїзді з Мукачева роками притягує аварії та забирає людські життя.

Річ у тім, що дана ділянка автошляху є погано освітленою і "ховає" небезпечний виступ-бордюр навколо самого кільця, який у пітьмі не помічають водії. Випадки аварій у даному місці підтверджують і правоохоронці.

Як розповіла мукачівка Олена Ціпф саме тут майже сім років тому потрапив в аварію на мотоциклі її батько. Наслідки виявились фатальними. 

"Батько, рухаючись на мотоциклі, не помітив цей виступ. Мотоцикл перекинувся. В результаті цієї  аварії він загинув. Знаю, що після цього випадку тут сталося іще декілька аварій, навіть з смертельними наслідками", - розповіла пані Олена.

Однак, із того часу небезпечне кільце і досі не облаштували належним чином, аби убезпечити від ДТП учасників дорожнього руху. Зазначимо, що днями до Голосу Карпат звернувся закарпатець, який також ледь не став жертвою цієї розв’язки. 

Як прокоментував член постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та транспорту - Богдан Фекете, за їх каденції дане питання не підіймалося. Водночас він зазначив, що у зв’язку зі зверненням дане питання, за його ініціативи, найближчим часом буде піднято на відповідній комісії.

 


01 квітня 2017, 13:57
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


В Україні на іноземній реєстрації близько 600 тисяч автомобілів

У Британії п’ятирічну дівчинку оштрафували на 150 фунтів за нелегальний продаж лимонаду

Найбільше абітурієнтів в УжНУ вступають на медичний

В Ужгороді облаштують нові зупинки

На Закарпатті офіційно оголошено дні жалоби


Прокоментуй новину